15
new stories - click to show

Dan Materna

Related to

Etická komise řeší Slavii a jejího ředitele. Jde o zápasy slávistického béčka

19.September » iDNES.cz
Při řešení rozsáhlé korupční aféry ve fotbale došlo už i na Slavii a jejího sportovního ředitele Jiřího Bílka. Etická komise zahájila řízení s klubem i s Bílkem kvůli podezření z narušení regulérnosti dvou zápasů v třetí lize. Jedná se o duely z pod…

Správci vojenských lesů zvou dobrovolníky na sázení stromů v Brdech

27.August » iDNES.cz
V září se uskuteční v srdci přírodní oblasti středních Brd unikátní dobrovolnická akce. Vojenské lesy a statky ČR zde chtějí za pomoci veřejnosti vysadit v okolí Padrťských plání aleje stovek ovocných stromů.

Předseda bezpečnostního výboru: Veřejné grilování šéfů tajných služeb není šťastné. Jiná cesta ale nebyla

26.August » iROZHLAS
Sněmovní bezpečnostní výbor ve čtvrtek na svém jednání podpořil setrvání Petra Mlejnka v čele civilní rozvědky. Rozptýlil šéf tajné služby všechny pochybnosti o své způsobilosti? Tomáš Pancíř se ptá předsedy bezpečnostního výboru sněmovny Pavla Žáčk…

Pokuta a zákaz činnosti. Soud potrestal Baláka za nevýhodný prodej kamene, rozsudek je nepravomocný

23.August » iHNED.cz
Kladenský soud uložil v úterý šéfovi Lesní správy Lány Miloši Balákovi v kauze těžby kamene v lánské oboře peněžitý trest 870 tisíc korun a zákaz činnosti v organizacích, které spravují státní majetek. Rozsudek není pravomocný. Státní zástupkyně...

Dražší vstupné, přeložení premiér. Kultura reaguje na zvyšování cen energií

19.August » iDNES.cz
Průběžné zvyšování cen energií nastoluje otázku, jak se s touto situací vyrovnají kulturní produkce, které vyžadují bohaté nasvícení či velké a na provoz náročné kulturní domy. Například Národní divadlo v Praze se proto rozhodlo zdražit vstupenky o …

Soud nevyhověl žádosti Janouška o podmíněné propuštění

2.August » newsbox.cz
Podnikatel Roman Janoušek zůstává ve vězení. Soud dnes nevyhověl jeho žádosti o podmíněné propuštění z výkonu trestu, který si lobbista odpykává za dopravní nehodu spáchanou pod vlivem alkoholu.

Rusnok opustil i Zemanův fond. Chci ukončit všechny kontakty s Hradem, uvedl

28.July » Seznam Zprávy
Správní rada Nadačního fondu prezidenta Miloše Zemana má o jednoho člena méně. Rezignoval bývalý premiér a guvernér Jiří Rusnok, někdejší Zemanův blízký člověk.

Největší superúplňek tohoto roku přijde v noci na čtvrtek

13.July » Technet.cz
Letos je to již podruhé, co se Měsíc v úplňku přiblíží Zemi natolik, že budeme moci hovořit o tzv. superúplňku. To znamená, že se naše přirozená oběžnice bude jevit o kousek větší než při většině běžných úplňků. Letos to přitom bude největší měsíční…

15 149 bankovek, 371 zlatých cihel. Co chce soud vrátit ze Šlachtovy razie?

19.June » Seznam Zprávy
Seznam Zprávy získaly soupis majetku, který se má podle rozhodnutí soudu vrátit podnikatelům Romanu Janouškovi a Luboši Paškovi. Jde o dozvuk kauzy, kterou odstartovala razie na Úřadu vlády za éry premiéra Petra Nečase.

Show Jana Krause: Proč o sobě Marek Vašut tvrdí, že je „Viking a depresák“? Komu Jitka Zelenková dělala „křoví“?

10.June » TVGURU.cz
Marek Vašut, zpěvačka Jitka Zelenková a oddíl pánských akvabel Krasoplavci se představí v Show Jana Krause. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause diváci uvidí ve středu 15. června ve 21.35 na Primě.

Bývalý slávista Sankovič je po smrti, bylo mu 42 let

5.June » iDNES.cz
V pouhých 42 letech zemřel bývalý slovinský fotbalový reprezentant Goran Sankovič, který působil i v pražské Slavii. Informují slovinská média, Sankovičův někdejší klub NK Celje to uvedl na svém facebookovém profilu.

9 nejdražších hráčů, které Sparta prodala do ciziny. Rosického rekord odolal

5.June » SportRevue.cz
Sparta sice v posledních letech tápe, stále však dokáže vychovat hráče, na kterých pořádně vydělá. Adam Hložek je toho jasným důkazem.
Vladimír Dryml - Politik za ČSSD

Tato informační stránka o Dan Materna zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Dan Materna" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes