15
new stories - click to show

My Let

Related to

Skupina Places: Máme s písněmi trpělivost

24.March » Novinky.cz
Ostravská kapela Places vydala pět let po debutu Distant Edges a několika singlech album I Can’ Let My Hands Fight Against Your Waterfall. Natočila ho v kopřivnickém studiu Animan kompletně naživo za jediný den. Tvrdí o něm, že vzniklo náhodou. Na...

Pestrá místa podle Places

19.March » Full Moon Zine
Působí velice přirozeně, nenuceně, energicky, místy až jako improvizace, čemuž napomáhá způsob, jakým byla nahrávka pořízena, což podtrhuje její živý feeling.

Places přicházejí s novinkou zahalenou do dream popu, ze které vybíráme Painting

20.February » ČRo Ostrava
Ostravská kapela Places vydala zkraje tohoto roku nové album s názvem I Can‘t Let My Hands Fight Against Your Waterfall, na kterém se nachází sedm písní.

Ostravští Places přicházejí s novým albem. Vybíráme skladbu Light Your Burdens

19.February » ČRo Ostrava
Ostravská kapela Places se do Hudebního přístavu vrací s novinkovým albem I Can't Let My Hands Fight Against Your Waterfall.

Places na svém za jeden den nahraném albu úspěšně využili nové příležitosti

19.February » Frontman.cz
Ostravští Places fungují od roku 2010 a za tu dobu stačili vydat jednu dlouhohrající desku, několik EP a singlů. S propuknutím koronavirové krize vzaly za své jejich velké koncertní plány pro celý rok 2020. Places ale chtěli pokračovat ve svém kre...

10+1 = Eva Konečná (Places)

5.February » Full Moon Zine
Places vydali po čtyřech letech novou desku a my se ptáme zpěvačky Evy na její hudební vzory a inspirace.

Nové album Places jako experiment

1.February » Full Moon Zine
Písně kapely Places popisují život z více úhlů a je patrné, že v textech neexistuje žádná ‚jedna jediná pravda‘, kterou je nutno rozklíčovat.

Ghetts to tentokráte neseká, ale na emoce zabrnká, to se nebojte

3.January » BBaRáK.cz
I na první pohled nezkrotitelná rapová zvířata se tu a tam uklidní a nabídnou volnější tempo naplněné až po střechu upřímností a emocemi. Přesně to učinil v minulém měsíci také účastník jednoho z Hip Hop Kempů, jenž už dlouhé oky slyší na jméno Gh...

HISTORIE: Hitler byl pro Peroutku víc než gentleman

18.April » Neviditelný Pes
Jako mlha nad Čerchovem (vtipný lidový příměr) vleče se kauza ´Hitler je gentleman´ spojená s urputným hledáním článku téhož názvu, a tím pádem pokračuje vyhraněná kampaň vůči jedinci, jehož zmíněný text údajně před časem zaujal a uvízl mu ve foto...

25 nejlepších techno tracků v roce 2018

31.December » RAVE.cz
Které tracky hýbaly technem v tomto roce? Výběr byl letos obzvláště težký a na spoustu zajímavých věcí se nedostalo. I tak jsme se snažili do finální pětadvacítky vměstnat to, co byste rozhodně neměli minout.

Tato informační stránka o My Let zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "My Let" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes