Lenka Nová

Vztahuje se k

Rozmarné léto s Kašpary, pouť a noční prohlídky hradu Kašperk

1.července » Jo magazín
Na Kašperku, majestátním středověkém hradu uprostřed šumavské přírody, se pořád něco děje a během léta to platí dvojnásob. Tradičním hostem [...] Read More... Zdroj

Na mých koncertech se často pláče, můžete na nich být sami sebou, říká zpěvačka Lenka Nová

9.června » Český rozhlas
Kdybyste ji označili za šansoniérku, zřejmě by vás nepochválila. V tomto má totiž zpěvačka Lenka Nová jasno: „Šanson považuju za něco dramatického, patetického. Této poloze se vyhýbám, moje sdělení je v trochu jiném ranku,“ popisuje v rozhovoru s ...

Červnová Beseda: Lenka Nová, Langmajer s Gondíkovou i Simon Rattle v kině

1.června » Region Plzeň
Lenka Nová vyráží na nové tour a jednu zastávku má naplánovanou i v Plzni. Na konci června (21. 6.) můžete na zahradě Měšťanské besedy vidět a hlavně slyšet její nový projekt pojmenovaný Ve dvou tour 2018.

Lenka Nová / Petr Malásek

22.května » Informuji.cz
Osobitá zpěvačka s nezaměnitelným sametovým altem Lenka Nová, která se... | Praha 1 - (2018-09-13 19:00:00 - 2018-09-13 00:00:00)

Příchod jara tahle zpěvačka vítala s milovaným přítelem na motorce: Teď ho na chvíli vymění za jiného chlapa!

17.dubna » Super.cz
Volný čas v poslední době trávila hlavně se svým přítelem na dvou kolech, teď ji ale čeká pořádný pracovní záhul! Řeč je o zpěvačce s nezaměnitelným hlasem i vytříbeným repertoárem Lence Nové (43) , která svého přítele Petra na chvíli vymění za kl...

Lenka Nová: Nemám chuť ukazovat prsa a zadek. Prezentuji se hudbou

16.dubna » Revue iDNES.cz
Zpěvačku Lenku Novou (43) čekají koncerty Ve dvou Tour, které startují v pondělí. Přestože je vystoupení víc než původně plánovala, práci nehodlá upřednostnit před rodinou. Dcera Kateřina bude vždy na prvním místě. Mé dítě vyrůstá velice rychle a ...

Kraj rozehraje dětská tvořivost díky happeningu základních uměleckých škol

14.dubna » Region Plzeň
Celostátní happening ZUŠ Open opět nabídne nespoutanou radost z hudby, tance, divadla, výtvarného umění i dalších aktivit žáků základních uměleckých škol.

Bamba Wassoulou Groove rozvíjí spojení kytar s africkými rytmy

6.dubna » Novinky.cz
Malijská skupina Bamba Wassoulou Groove, která vystoupí v pondělí v pražském Futuru a o den později zahraje dopoledne v Paláci Akropolis, reprezentuje aktuální podobu místní fúze folklórních tradic s rockem.

Zpěvačka Lenka Nová a klavírista Malásek vyrazí ve dvou

6.dubna » Novinky.cz
Zpěvačka Lenka Nová, která mimo jiné zpívala písně Michala Horáčka a byla členkou skupiny Laura a její tygři, vyjíždí v dubnu na turné s klavíristou a skladatelem Petrem Maláskem.

Lenka Nová: Energii mi dodává jóga

27.března » JenProŽeny.cz
Známá zpěvačka se chystá na turné po České republice, v rámci nějž odehraje desítky koncertů. Na co se nejvíc těší a co jí momentálně dělá největší radost?

Tato informační stránka o Lenka Nová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lenka Nová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes