Jana Ondrejechová Nova

Vztahuje se k

Ulice vstoupila do prázdninové pauzy. Průměrně ji sledoval milion diváků

26.června » RadioTV
Dlouhodobý seriál Ulice vstoupil do své prázdninové pauzy a divákům se vrátí opět po prázdninách. Seriál sledovalo v průměru 1,145 milionu diváků v nejširší skupině diváků starších 4 let.

[aktualita] Nova chystá právní kroky proti Skylinku, který vysílá její programy na Slovensku

26.června » Lupa.cz
Jak jsme informovali, pražský městský soud vydal na základě žádosti televizní skupiny Prima předběžné opatření, kterým nařídil společnosti M7 Group, aby u dekódovacích karet k obsahovým službám slovenského Skylinku zablokovala přístup k jejím tele...

TV Nova vítá rozhodnutí soudu ve věci neoprávněného šíření programů

25.června » Parabola.cz
Na konci minulého týdne Městský soud v Praze na základě požadavku TV Prima vydal předběžné opatření vůči provozovateli satelitní platformy Skylink. Soud rozhodl, že Skylink nesmí na území Slovenska poskytovat programy české komerční skupiny Prima.

Skylink neinformoval Novu a Primu o záměru vrátit volné kanály

6.června » MediaGuru
Televizní skupiny Nova a Prima tvrdí, že nedaly souhlas k šíření svých bezplatných stanic na Slovensku.

Nova a Prima nevěděly o záměru Skylinku vrátit volné kanály

5.června » MediaGuru
Televizní skupiny Nova a Prima tvrdí, že nedaly souhlas k šíření svých bezplatných stanic na Slovensku.

[aktualita] Nova chce vlastní systém zabraňující přetáčení reklam, do prázdnin ale nejspíš nebude

31.května » Lupa.cz
Jak jsme včera informovali, televizní skupina Nova představila operátorům placených televizních služeb svoji představu, jak zabránit přeskakování reklam. Možnost přetáčení umožňujív rámci svých služeb kabelové a IPTV platformy. V prezentaci televi...

[aktualita] Nova chce od prázdnin znemožnit přetáčení reklam u streamingových a catch-up služeb

30.května » Lupa.cz
Na dubnovém setkání s operátory prezentoval Lukáš Kubát z pozice hlavního vyjednavače nových smluv za společnost CME možnosti pro omezení přetáčení reklam, které umožňují některé IPTV a kabelové služby. Podle Jiřího Hojgra přichází skupina Nova ja...

Kvůli obrovskému požáru v Hostivaři se na nějakou dobu ruší natáčení Ulice a Ordinace!

9.května » eXtra.cz
V ulici U Továren v Praze byli v úterý odpoledne přivoláni hasiči k mohutnému požáru. Na zmíněném místě totiž chytla hala, která byla plná pneumatik a tlakových láhví, které postupně vybuchovaly. Na místě zasahovalo několik jednotek profesionálníc...

Ulice znovu dosáhla nejvyšší podíl na publiku od začátku roku

7.května » RadioTV
Seriál Ulice po třech týdnech znovu překonal své letošní maximum v podílu na publiku. Díl ze středy 2. května 2018 vidělo 46,23 % diváků u obrazovek v cílové skupině 15-54 let.

Druhá řada Robinsonova ostrova dosáhla nejvyšší podíl na sledovanosti od svého startu

23.dubna » RadioTV
Soutěžní reality show Robinsonův ostrov s výkonem 27,71 % dosáhla zatím na nejúspěšnější týdenní podíl na sledovanosti v cílové skupině 15-54 od startu vysílání druhé řady. Nadprůměrně se dařilo některým dílům seriálu Ulice.

Seriál Ulice s nejvyšším letošním podílem na sledovanosti

16.dubna » RadioTV
Denní seriálová stálice Ulice s výkonem 42,31 % dosáhla na nejúspěšnější týdenní podíl na sledovanosti letošního roku v cílové skupině diváků 15-54. Oznámila to tisková mluvčí skupiny Nova Jana Ondrejechová.

Skupina Nova žádá o nové televizní licence, chce bez problémů vysílat také on-line

12.dubna » ČRo
Minulý týden aktivovala komerční skupina v DVB-T multiplexu 2 technologii hybridního vysílání, která doposud fungovala pouze v síti operátora Digital Broadcasting.

Tato informační stránka o Jana Ondrejechová Nova zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jana Ondrejechová Nova" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes