Marcela Škábová Nova

Vztahuje se k

Vnadná Škábová zmizí z obrazovky Novy! Nahradí ji Tomčíková!

4.června » Blesk.cz
Na zámku ve Zbirohu se vdala populární moderátorka televize Nova Marcela Škábová, kterou diváci znají jak z televizního zpravodajství, tak ze společenského magazínu Prásk! Škábová, holka krev a mlíko, která se pyšní nejnadupanějším dekoltem na Nov...

GRATULUJEME: Krásná moderátorka TV Nova Marcela Škábová se vdala! Máme exkluzivní svatební FOTKY

4.června » Prásk!
Známá moderátorka a reportérka Marcela Škábová, která je zároveň i šéfkou Prásku! do toho v sobotu praštila! A to opravdu ve velkém - taková pohádková svatba se často nevidí! S prask.tv se nevěsta podělila o exkluzivní fotografie. Stálice hvězdnéh...

Nejkrásnější prsa na Nově má tahle sexy moderátorka! Kdo to provokuje na Facebooku?

29.března » eXtra.cz
Tohle nejsou nudné silikony, toto je skutečná a nefalšovaná přírodní kvalita! Tipnete si, která hvězda TV Nova takto provokovala v Dubaji?

TOTÁLNĚ VYPRSENO: Moderátorka TV Nova Marcela Škábová v Egyptě vystavila dokonalé poprsí

26.července » eXtra.cz
Moderátorka a reportérka televize Nova si užívá léto v Egyptě a na Facebook dává jednu odvážnou fotku za druhou. Faktem je, že tahle holka se rozhodně nemá za co stydět. Na tohle poprsí by potřebovala zbroják!

NÁDHERNÝ DAR K VÝROČÍ! Oblíbená moderátorka se o víkendu neubránila slzám štěstí

22.března » Prásk!
Měla to být oslava výročí. Přebil ji však mnohem romantičtější okamžik. Poznáte, která česká moderátorka se o víkendu zasnoubila?

Víkend přál zásnubám: Své ANO řekla Česká Miss i moderátorka Novy. Tohle jsou jejich prstýnky

21.března » Super.cz
Astronomický začátek jara rozhoupal uplynulý víkend hned dva pány, aby se vyjádřili. O ruku byla požádána bývalá Česká Miss Tereza Chlebovská (25) a moderátorka TV Nova Marcela Škábová. Obě se svými prstýnky hned pochlubily.
Daniel Landa - Český zpěvák, skladatel

Tato informační stránka o Marcela Škábová Nova zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marcela Škábová Nova" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes