Jiří Pomeje Herec a moderátor

Related toStories

Dýdžejka zahořela pro svalovce. Kdy si řeknou ano?

2.July » NašeHvězdy.cz
Na dětství vzpomíná Andrea Pomeje moc ráda, tvrdí, že bylo krásné. Tatínek dělá neobyčejně smysluplnou práci, je záchranář. „Většinou to v našich životech bývá tak, že jsou rodiče pyšní na své děti. Já jsem už hodně dlouho pyšná na své rodiče, na ...

Jiří Pomeje (†54) zůstane v hrobu sám! Tohle si přál jeho otec!

29.June » stars24.cz
Rok po smrti Jiřího Pomejeho se jeho jméno opět skloňuje, a to v souvislosti s úmrtím jeho otce, který podlehl té samé nemoci. V posledních dnech se řešilo, zdali nespočinou vedle sebe. Jak to dopadlo?

Jiří Pomeje (†54): Táta šel za ním! Jak válčil s nemocí?

27.June » stars24.cz
Jiřího Pomejeho na jaře následoval na onen svět jeho otec, který nosil to samé jméno a příjmení. Mimochodem se mu stala osudnou stejná nemoc jako synovi. Jak s ní soupeřil?

Film Andělská tvář byl propadák, ale přesto stojí za to, se na něj podívat

24.June » SFDB.cz magazin
Předpokládalo se, že tento historický film vydělá miliony a Jiří Pomeje mu opravdu věřil. Opak byl pravdou – ale přesto tento film není zase tak špatný. Film Andělská tvář byl dlouho připravovaný projekt a jeho realizace byla velmi nákladná.

Zemřel Jiří Pomeje starší, podlehl stejné nemoci jako jeho syn. Nemoc mu tajil

24.June » Šíp
Loni v únoru podlehl rakovině hrtanu Jiří Pomeje. O rok později zemřel na stejnou nemoc jeho otec – Jiří Pomeje starší. Ještě loni se viděl se svojí vnučkou. Později se jeho stav tak zhoršil, že už to nebylo možné.

Zemřel Jiří Pomeje: Otce slavného syna zabila stejná nemoc!

23.June » stars24.cz
Svého milovaného syna přežil jen o rok. Jiří Pomeje starší zemřel, podle dostupných informací se potýkal se stejnou nemocí, jaká připravila o život jeho syna.

Rok po smrti Jiřího Pomejeho podlehl rakovině hrtanu i jeho otec, poslední rozloučení neměl

22.June » Expres.cz
Přesně rok po smrti Jiřího Pomejeho postihla jeho rodinu další rána. Po dlouhé nemoci umřel i tatínek bohémského producenta, ten podlehl stejné nemoci jako jeho slavný syn.

Andrea Pomeje se dojímá nad dcerou: Tohle všechno má po Jirkovi

9.June » Kafe.cz
Andrea Pomeje vychovává dceru Aničku společně s přítelem Petrem Plačkem. Jejím skutečným otcem je však již zesnulý Jiří Pomeje. Sama Andrea otevřeně říká, že jejich dcera je celá Jiří. Vidí ho v ní každý den!

Plaček už nepokrývá střechy. Pomeje ho „zaměstnala“ jako road manažera a bodyguarda

6.June » Expres.cz
Když se Andrea Pomeje seznámila se svým aktuálním partnerem Petrem Plačkem, pracoval v rodinné firmě jako pokrývač střech. S tím je ale už konec. Vdova po Jiřím Pomejem nám přiznala, že Plaček kvůli ní omezil své působení ve stavební firmě. Aktuál...

Andrea Pomeje opět řeší dluhy po Jiřím: Vztekala se na něj!

5.June » stars24.cz
Když loni Jiří Pomeje zemřel, zanechal tu po sobě velké dluhy, které částečně spadly do klína jeho ženě Andree. Diskžokejka nyní prozradila, jak to nakonec dopadlo. Vyčítá to manželovi?

Andrea Pomeje: Dluhy po Jirkovi lepila i moje rodina, ale zase mě naučil věci, které mi peníze vydělávají

5.June » Expres.cz
Andrea Pomeje potvrdila, že si mnoho půjček vzala na své jméno, aby její manžel mohl splácet jiné své závazky. Ty ale po jeho smrti zůstaly a vypořádat se s nimi musela právě ona.
Václav Glazar - Český herec
Petr Sepeši - Český zpěvák

Tato informační stránka o Jiří Pomeje zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Pomeje" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes