15
new stories - click to show

Stanislav Fišer Český herec

Related to

Jednou to nestačilo. Tato pohádková témata mají filmaři obzvlášť rádi

27.December » Kinobox.cz
Některé pohádkové náměty se zpracovávají stále znovu. Nejoblíbenějšími jsou samozřejmě klasiky jako Popelka, Kráska a zvíře nebo Šípková Růženka. Tyto pohádky najdeme i v naší filmové a televizní tvorbě, některé dokonce i v různých verzích a úprav...

Dabér Vinnetoua Stanislav Fišer vzpomíná na Limonádového Joea: Karle, záviděl jsem ti

9.October » CNN Prima NEWS
Poslední rozloučení s hercem Karlem Fialou, který zemřel ve věku 95 let se v pátek uskutečnilo v krematoriu v pražských Strašnicích. Pohřeb kvůli koronavirovým opatřením probíhal v komornějším duchu a řada kolegů a kamarádů proto ani nedorazila.

Stanislav Fišer (88) po smrti »Limonádníka« Karla Fialy (†95): Teď už jsem na řadě já!

7.October » Blesk.cz
Vypadá to s ním špatně! Českému Vinnetouovi Stanislavu Fišerovi (88) se zhoršil zdravotní stav. Přiznal to sám Blesku, když jsme ho požádali o vzpomínku na zesnulého »Limonádníka« Karla Fialu (†95).

Nemocný »Vinnetou« Stanislav Fišer: Trápí ho jedna velká nespravedlnost!

20.April » Blesk.cz
Sice bojuje s mnoha vážnými zdravotními problémy, ale aktuální dění český hlas Vinnetoua Stanislav Fišer (88) pořád sleduje!

Legendární český dabér Stanislav Fišer: Za Vinnetoua jsem dostal pět stovek

9.January » Expres.cz
Herec a uznávaný dabér Stanislav Fišer (87) si před časem prošel peklem. Vážná nemoc mu vzala jeho nezaměnitelný hlas. Jak se mu daří dnes?

Poslední rozloučení s Janou Drbohlavovou (†78): NEČEKANÝ VZKAZ NA POHŘBU!

7.November » Aha!
Převážně bývalí kolegové z Městských divadel pražských se ve středu ve strašnickém krematoriu loučili s Janou Drbohlavovou (†78) alias zubatou učitelkou z Dívky na koštěti. Nečekaný vzkaz přednesla Dana Batulková (61). Nad rakví přečetla dopis od ...

Dojemný vzkaz pro Nšo-či: Oněmělý hlas Vinnetoua truchlí pro Janu Drbohlavovou

4.November » eXtra.cz
Skoro šedesát let byli kolegy i blízkými přáteli, a tak zpráva o úmrtí Jany Drbohlavové (†78), která hrála nejen v Dívce na koštěti, ale také propůjčovala svůj hlas profesorce Minervě McGonagallové ve filmech o Harrym Potterem či Nšo-či ve slavnýc...

Blesk omylem pohřbil Menzela. Režisér s manželkou chtějí omluvu a milion

16.May » Revue iDNES.cz
Obvodní soud pro Prahu 7 začal ve čtvrtek řešit neobvyklý spor. Jiří Menzel s manželkou Olgou podali žalobu na vydavatele deníku Blesk, na jehož webu se loni v lednu objevil režisérův předem připravený nekrolog. Po několika hodinách redakce video ...

"Vinnetou" Fišer poslal Aťce Janouškové (†88) vzkaz do nebe: Už mám také sbaleno!

13.March » Blesk.cz
Když Česko obletěla v sobotu zpráva, že zemřela nejmenší česká herečka Aťka Janoušková (†88), mnoho hereckých kolegů na ni zavzpomínalo se slzami v očích. Dojemný vzkaz pro ni má i Stanislav Fišer (87), který se na smrt pomalu připravuje.

Zdrcený Stanislav Fišer o smrti Jiřího Pomeje (†54): Měl jsem odejít já!

6.March » Blesk.cz
Smrt Jiřího Pomeje (†54) velmi zasáhla také jeho kolegu Stanislava Fišera (87)! Český Vinnetou přišel v roce 2004 kvůli rakovině o hlas, a když stejnou nemocí onemocněl Pomeje, moc mu držel palce.

Stanislav Fišer: Dojemná slova o smrti

28.February » Aha!
Slavný herec a dabér Stanislav Fišer (87) napsal dopis do nebe svému příteli a představiteli filmového Vinnetoua Pierru Briceovi (†86), který by začátkem února oslavil 90. narozeniny. A jeho text je víc než dojemný.
Ondřej Mikulášek - Český herec
Bohumil Švarc - Český herec, dabér

Tato informační stránka o Stanislav Fišer zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Stanislav Fišer" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes