Stanislav Fišer Český herec

Related to

Blesk omylem pohřbil Menzela. Režisér s manželkou chtějí omluvu a milion

16.May » Revue iDNES.cz
Obvodní soud pro Prahu 7 začal ve čtvrtek řešit neobvyklý spor. Jiří Menzel s manželkou Olgou podali žalobu na vydavatele deníku Blesk, na jehož webu se loni v lednu objevil režisérův předem připravený nekrolog. Po několika hodinách redakce video ...

"Vinnetou" Fišer poslal Aťce Janouškové (†88) vzkaz do nebe: Už mám také sbaleno!

13.March » Blesk.cz
Když Česko obletěla v sobotu zpráva, že zemřela nejmenší česká herečka Aťka Janoušková (†88), mnoho hereckých kolegů na ni zavzpomínalo se slzami v očích. Dojemný vzkaz pro ni má i Stanislav Fišer (87), který se na smrt pomalu připravuje.

Zdrcený Stanislav Fišer o smrti Jiřího Pomeje (†54): Měl jsem odejít já!

6.March » Blesk.cz
Smrt Jiřího Pomeje (†54) velmi zasáhla také jeho kolegu Stanislava Fišera (87)! Český Vinnetou přišel v roce 2004 kvůli rakovině o hlas, a když stejnou nemocí onemocněl Pomeje, moc mu držel palce.

Stanislav Fišer: Dojemná slova o smrti

28.February » Aha!
Slavný herec a dabér Stanislav Fišer (87) napsal dopis do nebe svému příteli a představiteli filmového Vinnetoua Pierru Briceovi (†86), který by začátkem února oslavil 90. narozeniny. A jeho text je víc než dojemný.

Vzkaz dabéra Fišera zesnulému Vinnetouovi: Pošlu ti do nebe sám sebe! Chvíli počkej

18.February » Blesk.cz
Stanislav Fišer (87) napsal dopis do nebe svému příteli, Vinnetouovi Pierru Briceovi (†86), který by v minulých dnech oslavil 90. narozeniny. A mimo jiné v něm stojí, že je připraven odejít za ním!
Ondřej Mikulášek - Český herec
Bohumil Švarc - Český herec, dabér

Tato informační stránka o Stanislav Fišer zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Stanislav Fišer" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes