Barbora Valentová

Vztahuje se k

Maškaráda – recenze a soutěž

22.září » Blog.cz
Audioverze + soutěž níže. Na začátek tohoto článku musím učinit velmi šokující přiznání - Hruška miluje divadlo a miluje i Fantoma opery a to skoro ve všech možných interpretacích, co na světě existují. Jedním z takových děl je i "Maškaráda...

OBRAZEM: Ve Zbraslavicích odstartoval další ročník Kutnohorské hasičské ligy

14.května » Kutnohorský deník
Zbraslavice - Kutnohorská hasičská liga odstartovala v sobotu prvním kolem ve Zbraslavicích. Muži zahájili již devatenáctý ročník a ženy pak ročník sedmnáctý. V mužské kategorii vyhrály Zibohlavy, mezi ženami dominoval Červený Hrádek.

V Kutné Hoře si užili Noc literatury

12.května » Kutnohorský deník
Kutná Hora - Noc literatury se uskutečnila v Kutné Hoře v pátek 12. května od 18 hodin. Osobnosti české kulturní scény předčítaly hned na čtyřech místech Kutné Hory úryvky z evropské literatury. Pozvání letos přijal Roman Zach, Ivana Chýlková, Rom...

Hodnocení uživatelů: Don Juan (Divadlo pod Palmovkou) - 60 % [Maranta]

4.dubna » i-divadlo.cz
Originální scéna s použitím kamerových záběrů, kostýmy (včetně jejich odkládání), režijní nápady. Působivé obrazy, u kterých, když jim přivyknete, se začnete ptát po významu a poselství. Mně se odpovědi v zásadě nedostalo.

Tato informační stránka o Barbora Valentová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Barbora Valentová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes