nových článků - klikněte pro zobrazení

Oscar Nováček

Piastri: 57 kvalifikačních kol udělalo z GP Kataru nejtěžší závod mého života

8.října » F1 Sports
Druhé stupně vítězů za sebou a vylepšení nejlepšího výsledku kariéry ve formuli 1. Nováček Oscar Piastri z McLarenu dojel ve Velké ceně Kataru na druhém místě před svým týmovým kolegou Landem ...

Piastri letos potřetí porazil v kvalifikaci Norrise

2.září » F1 Sports
Nováček Oscar Piastri letos potřetí porazil v kvalifikaci formule 1 svého týmového kolegu z McLarenu Landa Norrise, když do Velké ceny Itálie odstartuje ze sedmého a Brit z devátého místa.

Výkonnostní posun našeho vozu ukázal, čeho je Piastri schopný, tvrdí šéf McLarenu Stella

17.srpna » F1 Sports
Andrea Stella tvrdí, že technické novinky, které McLaren nasadil v posledních závodech, umožnily ukázat potenciál nováčka Oscara Piastriho.

Piastri nechce brát poškození podlahy během GP Maďarska jako výmluvu

28.července » F1 Sports
Oscar Piastri dojel v GP Maďarska na páté pozici. Během závodu utrpěl poškození podlahy. Tento problém však nechce brát jako výmluvu.

Hamilton promarnil šanci ukončit panování Red Bullu, i v Maďarsku vládl Verstappen

23.července » Aktuálně.cz
Po startu z druhého místa ovládl Max Verstappen Velkou cenu Maďarska formule 1 a týmu Red Bull tak přivezl rekordní dvanáctou výhru po sobě.

V přechodných podmínkách jsem se v Monaku snažil učit od Verstappena, přiznal Piastri

31.května » F1 Sports
Oscar Piastri si z Monaka odvezl jeden bod za desáté místo. Vedle toho se podle svých slov stačil učit od Maxe Verstappena poté, co jej Nizozemec předjel o jedno kolo.

V Austrálii měl McLaren dobrou karmu, souhlasí po zisku prvních bodů nováček Piastri

7.dubna » F1 Sports
Nováček Oscar Piastri obsadil v domácí Velké ceně Austrálie osmou příčku, díky čemuž zaznamenal své první body ve formuli 1 v kariéře.

Fotogalerie: Nováček Oscar Piastri slaví 22. narozeniny