15
new stories - click to show

Nina Nováková

Related to

Flirtování nezmizí, ale nevím, proč se toho bojí zrovna ženatí muži, říká publicista Fila

4.August » iROZHLAS
Asi 55 procent evropských žen uvedlo, že ve svém životě zažily sexuální obtěžování. Zanedbává a bagatelizuje česká společnost tento problém? Podle Kamila Fily patriarchální stereotyp předávají dále samotné ženy, zatímco Nina Dvořáková v Pro a prot...

Flirtování nezmizí, ale nevím, proč se toho bojí zrovna ženatí muži, říká publicista Fila

Asi 55 procent evropských žen uvedlo, že ve svém životě zažily sexuální obtěžování. Zanedbává a bagatelizuje česká společnost tento problém?

Flirtování nezmizí, ale nevím, proč se toho nejvíc bojí zrovna ženatí muži, říká publicista Fila

Asi 55 procent evropských žen uvedlo, že ve svém životě zažily sexuální obtěžování. Zanedbává a bagatelizuje česká společnost tento problém?

Istanbulská smlouva: Chtějí dětem vymýt mozky bez dohledu rodičů. A je toho víc. Nina Nováková varuje

ROZHOVOR Hlasitě deklarovaná ochrana žen v Úmluvě Rady Evropy o prevenci a potírání násilí na ženách a domácím násilí je pouhá zástěrka. Podle bývalé poslankyně Niny Novákové je to podobné s rodinou. Istanbulská úmluva sice nezakazuje rodinu, ale ...

[aktualita] Poslanci vybrali šest finalistů do Rady Českého rozhlasu

24.June » DigiZone.cz
Mediální výbor sněmovny dnes uspořádal veřejné slyšení zájemců o dvě volná místa v Radě Českého rozhlasu. Poté na své schůzi rozhodl o šesti jménech, z nichž poslanci vyberou nové radní. Kompletní seznam postupujících zveřejnil na Twitteru poslane...

Seminář o Istanbulské úmluvě byl jen „výstavkou“odmítavých názorů především vůči gender problematice

24.February » blog.respekt.cz
Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamury opět zneužila prostory parlamentu ke zorganizování semináře, na kterém si zaexhiboval jako jeden z organizátorů homofobně až xenofobně se vyjadřující zapsaný spolek Tradiční rodina Ivany Schneiderové s výle...

Palladium země české je zpět ve Staré Boleslavi

17.December » Rádio Proglas
Osobního strážce má ode dneška Palladium země české, mariánský reliéf, který podle legendy po staletí ochraňuje český národ. Kardinál Dominik Duka kustodem jmenoval probošta staroboleslavské kapituly svatého Kosmy a Damiána Libora Bulína.

Istanbulská úmluva, gendrismus, jaké důsledky to již má a jaké může mít do budoucna?

3.May » blog.idnes.cz
Europoslanec Tomáš Zdechovský o tom hovořil a psal na mnoha místech, dneska jsem se setkala s jeho kolegyní Ninou Novákovou, která se tématem dlouhodobě zabývá a popisuje příklady z praxe.

Představujeme kandidátky do EP: Nina Nováková

3.May » Fórum 50 %
Bývalá poslankyně Nina Nováková kandiduje do Evropského parlamentu z osmého místa na kandidátní listině KDU-ČSL.

PRÁVO: Soumrak dětských práv?

20.April » Neviditelný Pes
Pedagožka Nina Nováková, kandidující nyní do evropského parlamentu, kdysi napsala: „Dítě má nejpozději od své zletilosti právo, bude-li si to přát, znát své biologické rodiče.
Zdeněk Syblík - Český politik
Rom Kostřica - politik za TOP09
Vladimír Dryml - Politik za ČSSD

Tato informační stránka o Nina Nováková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Nina Nováková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes