15
new stories - click to show

Jiří Cieslar

Related to

Osobnosti Prahy 2 a výročí v lednu 2021

5.January » Pražský patriot
Jiří Dienstbier, Jaroslav Seifert, Jiří Cieslar, Jan Palach, Milan „Mejla“ Hlavsa a mnozí další. Osobnosti Prahy 2, které v měsíci lednu mají výročí.

Jeden betlémy vyřezává, druhý je sbírá: Farářovi ho lidé darují i za křty a pohřby

23.December » Blesk.cz
Jiří Cieslar (60) a Bohumil Vícha (65) si dali s betlémy práci. Jeden ho vyřezal, druhý je posbíral po celém světě a právě nastal čas, kdy jejich úsilí lidé obdivují. Dává jim pocit naděje, pokory i klidu.

ANALÝZA: Biden by Evropě přinesl uklidnění, Trump motivaci postavit se na vlastní nohy

4.November » E15.cz
Američané se ve středu probudili do země, kde se za vítěze v podstatě prohlásili oba kandidáti na prezidenta. Nebylo přitom jasné, jak dlouho může trvat dopočítávání korespondenčních hlasů a kdy bude zřejmé, jestli v Bílém domě zůstane republikán ...

Ticho na nábřeží? Opravené pražské náplavky výrazně omezí nová pravidla

27.February » Echo24.cz
Již letos se Pražané dočkají nové podoby pražských náplavek na Rašínově nábřeží, kterým budou dominovat zrekonstruované kobky. Náplavku však čeká také výrazné omezení večerního života. Nesmírnou turistickou oblibu této lokality s nádherným výhlede...

Tato informační stránka o Jiří Cieslar zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Cieslar" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes