Veronika Nováková

Vztahuje se k

Martina GAVRIELY bude mít o zábavu postaráno!

14.července » Story
Plánované stěhování na Bali nebo do Austrálie k protinožcům sice Martině Gavriely a jejímu příteli Marcusu Tranovi nedopadlo, rozhodně se z toho ale nehroutí.

Rozhovor s JITKOU NOVÁČKOVOU: Chci být šťastná, ne hladová!

10.července » Story
Některé vítězky soutěží krásy zmizí stejně rychle, jako se objevily. To ale není případ Jitky Nováčkové (26), která se ve vodách českého showbyznysu hodně rychle naučila plavat.

Radnice Brna-střed má příručku, jak bojovat s nevzhlednými reklamami

10.července » iRegiony Impuls
Radnice Brna-střed vydala příručku, která radí, jak vhodně propagovat obchod či provozovnu. Díky ní má z města postupně vymizet vizuální smog, tedy nevkusné reklamní cedule a nápisy.

Radnice Brna-střed má příručku, jak bojovat s nevzhlednými reklamami

10.července » iDNES.cz
Radnice Brna-střed vydala příručku, která radí, jak vhodně propagovat obchod či provozovnu. Díky ní má z města postupně vymizet vizuální smog, tedy nevkusné reklamní cedule a nápisy. Další články k tématu: Konec polepů na oknech a dveřích. Vlezlá ...

Na poslední chvíli, ale přece: Za zábavou přijel i Saša Rašilov!

8.července » Story
Do legendárního party stanu přijel jen den před ukončením festivalu i herec Saša Rašilov! S manželkou Lídou si přijeli alespoň na jeden večer odpočinout od rodičovských povinností. V baru se potkali s kolegou Mírou Noskem, který se také poprvé poc...

GALERIE: Festival dospěl k závěru! Kdo se objevil na závěrečném ceremoniálu?

7.července » Story
Závěrečným červeným kobercem letošního filmového festivalu právě prošly poslední známé osobnosti, v čele s britským hercem Robertem Pattinsonem. Kdo další si nenechal ujít závěrečný ceremoniál?

Andrea Verešová s šavlí v ruce: dost nebezpečná kombinace!

7.července » Story
Modelka Andrea Verešová oplývá francouzským šarmem, ve Francii dokonce i studovala, a ráda pije francouzské šampaňské. Teď si poprvé vyzkoušela otevřít lahev šavlí! Ačkoli z toho byli přítomní fotografové nervóznější než ona sama, nakonec všechno ...

"Bylo to rozhodnutí na poslední chvíli," vysvětloval Leoš Mareš

7.července » Story
Moderátor ještě před začátkem letošního filmového festivalu v Karlových Varech na svém Instagramu oznámil, že letos ho na kolonádě s manželkou potkávat nebudeme. Dokonce se vzdal luxusního - již zaplaceného- apartmánu, který věnoval jednomu ze svý...

Milan Peroutka přijel "zapařit" do legendami opředeného party stanu! Jak dopadl?

6.července » Story
Milan Peroutka vyrazil na festival v Karlových Varech ve velkém stylu. Dokonce si kvůli těm pár hodinám, které na festivalu stráví, jal stylistu!

Herci promluvili o závislosti na alkoholu! Pijí na place?

6.července » Story
Jaroslav Dušek je spolu s Davidem Švehlíkem jedním z herců, kteří si zahráli v novém českém filmu Úsměvy smutných mužů. Ten popisuje boj hlavního aktéra (David Švehlík) s alkoholismem. Jak se k problematickému tématu závislostí vyjádřil Jaroslav D...

Manželka Filipa Renče se půl roku po porodu vrací do práce!

5.července » Story
Herečka Marie Renčová se po porodu dcery Sofie pomalu vrací ke své profesi. Začala točit nový seriál televize Prima a dějová linka ji prý zanese do náruče Jana Révaie!

Manželé Renčovi na kolonádě ukázali malou Sofinku

5.července » Story
Režisér Filip Renč je se svou manželkou Maruškou a dcerou Sofií na festivalu a sváteční atmosféry se užívá. Které filmy si známý režisér rozhodně nenechá ujít a proč?

Tato informační stránka o Veronika Nováková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Veronika Nováková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes