15
new stories - click to show

Alena Novotná

Related to

Česká vlajka je zastaralá, potřebuje jiné barvy. Designér ťal do živého a lepšolidé zajásali. Názor

Jste vážení čtenáři vlastenci? Jaké pocity ve vás vyvolává, když se naše vlajka vznáší nad hlavami našich sportovců nebo veteránů, kteří za ní obětovali své zdraví a jejich bratři životy? Tak abyste věděli, není to sexy. Podle populárního designér...

Potíže s jadernou elektrárnou. Babiš šlape na brzdu. Názor

Babiš se zalekl brutálního tlaku lepšolidí a od jaderky couvá? Dostavba Jaderné elektrárny Dukovany se komplikuje. Doplatí na to Česká republika.

Tihle chtějí vyhrát volby? Piráti kývli na předvolební koalici. Názor

Piráti a Starostové to už pečou. Jen aby z toho nebyl nechutný dort jako z Povídání o pejskovi a kočičce. Dvě strany lepšolidí kývly na předvolební koalici. Vydrží jim to do voleb v roce 2021? A mají vůbec šanci uspět a porazit hnutí Andreje Babiše?

Vystrčil dal vládě a ODS nůž na krk. Jde mu o vlastní moc. Názor

Předseda Senátu Miloš Vystrčil se opět prsí. Drží vládu Andreje Babiše, ale i vlastní ODS pod krkem. Údajně jde o daňový balíček. Ve skutečnosti za tím může být posílení vlivu šéfa Senátu.

Klip s útokem na Babiše? Kryl by zíral! Názor

Opičí záležitost. Tváří se to jako nevinná hra, ale v naší době rozjitřených emocí i takové vtípky mohou skončit špatně. O co jde? O hudební klip oblíbené skupiny lepšolidí, ve kterém hrozí zastřelením premiéru Babišovi a panu prezidentu Zemanovi.

Ministr obrany hrozí rezignací. Anebo kvůli penězům pro armádu padne vláda? Názor

Buď padne ministr obrany, vláda, nebo couvnou komunisté. To jsou piruety, které se aktuálně točí na naší politické scéně. KSČM chce, aby se ušetřilo na výdajích na armádu. Je tu pádný důvod – koronavir. Kabinet Andreje Babiše hrozí velkým špatným.

Prezident Zeman odhalil, co má proti šéfovi čučkařů. Názor

Není to žádné tajemství. Veřejně se to ví. Pan prezident Miloš Zeman nemá v lásce šéfa Bezpečnostní informační služby Michala Koudelku. Dlouho se spekulovalo proč. Teď je to jasné. Ale co dál? Je možné, aby existovalo napětí mezi hlavou státu a šé...

Den, kdy nacistickým zločincům začali plést oprátku. Před 75 lety začal Norimberský tribunál. Názor

Dvacátého listopadu 1945 začal unikátní soudní proces v lidských dějinách. Před vojenský tribunál postupně předstupovali ti, kteří nesli vinu za rozpoutání a vedení 2. světové války a zločinech s ní spojených. Kati, mučitelé a ideologové zla, kteř...

Vůdce jim odešel, ale pokoj si nedají. Milion chvilek svolává své příznivce. Názor

Mysleli jste si, že se Milion chvilek pro demokracii vypařil? Omyl. Spolek chystá neobvyklou demonstraci. A taky si chce zprivatizovat 17. listopad.

Šéf Senátu si troufá. Vidí se jako kormidelník lodi plné demokracie

Čínský vůdce Mao Ce-tung měl oficiální titul Velký kormidelník. A teď má i naše republika svého kormidelníka. A je to vtipná shoda okolností, protože ten náš Čínu nemůže ani cítit. Dává přednost mezinárodně neuznávanému Tchaj-wanu.

EU chce vnucovat lásku k sexuálním menšinám penězi. Jinak státy čeká trest. Názor

Podporujte sexuální menšiny, jinak nedostanete peníze. Takový příkaz zaznívá z hlubin Bruselu. Ano, čtete správě. Evropská unie chce podporu LGBT+ spojit s dotacemi, na které má každá členská země právo.

Věříte volebním průzkumům? Politici s nimi mají také problém. Názor

Věříte volebním průzkumům? Že ne? Tak to nejste sami. Své pochyby o platnosti a nezaangažovanosti sociologických agentur mají i politici. Ti, kteří si říkají demokraté z takzvané občanské pravice.

Tato informační stránka o Alena Novotná zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Alena Novotná" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes