Radka Novotníková

Related to

Fleissner s Novotníkovou vybojovali bronz na European Challenge v příbřežním veslování

26.October » ČT sport
Další dvě medaile získali čeští veslaři v italském letovisku Marina di Castagneto. Uspěli tam proti elitní evropské konkurenci v příbřežním veslování. Nezvyklá disciplína má být už za čtyři roky v olympijském programu.

Skifařkám Antošové a Fleissnerové unikl evropský bronz, dojely čtvrté

11.October » ČT sport
Nepopulární čtvrtá příčka. Lenka Antošová a Kristýna Fleissnerová ve finále dvojskifu na mistrovství Evropy ve veslování v Poznani obsadily místo těsně pod stupni vítězek. České reprezentantky se ještě v polovině trati držely na třetí pozici, nako...

Novotníková by mohla zabojovat o místo na dvojskifu

2.July » ČT sport
Na kanálu v Račicích průběžně probíhají kontrolní závody veslařské reprezentace, jejichž výsledky jsou vodítkem pro sestavování posádek. Účast na olympijské regatě v Tokiu pro český dvojskif žen už zajistily Kristýna Fleissnerová s Lenkou Antošovo...

Tato informační stránka o Radka Novotníková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Radka Novotníková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes