15
new stories - click to show

Josef Novotný

Related to

Většina mých přátel jsou levičáci a jsem s tím v pohodě

30.July » blog.idnes.cz
V dnešní politicky poměrně vyhraněné době je čím dál těžší vyjádřit svůj názor a neztratit kvůli tomu přátele. Koho z vás to nepotkalo?

Slimáci útočí na úrodu. Nejlepší je denně je sbírat, shodují se zahrádkáři

Zahrádkářská sezona je sice v plném proudu, řada zahrádkářů však začíná být v těchto dnech nešťastná. Slimáci a hlemýždi, kteří se v tomto období nejvíce množí, okupují jejich zahrady, ničí rostoucí a zrající úrodu, trávu i květiny.

Zradil jste přítele Putina. Prezident Zeman pod palbou rozlícených voličů

7.June » Forum24
Nečekaná otočka v názorech na ruského prezidenta Vladimira Putina, kterou Miloš Zeman předvedl po začátku války na Ukrajině a na níž trvá, a jeho opakovaně deklarovaná podpora Ruskem napadené Ukrajiny, vzbudila značnou nelibost velké části jeho voli…

Tvrz a poplužní dvůr v Třesicích

7.June » Turistika.cz
Nedaleko Kosic a Kosiček stávala dříve ves s tvrzí (roku 1315 měli podle přídavků k Dalimilově kronice existovat Věněk z Třesic a Rudolf z Kosic, kteří si měli v rámci mnohých sporů navzájem zabít své syny) a minimálně dvojicí dvorů. Podle lidové…

Nová obžaloba: dalších 10 lidí míří k soudu kvůli dotacím na severu Čech

27.April » Seznam Zprávy
Ústecký krajský soud se začne zabývat vedlejší větví kauzy, v níž se podle vyšetřovatelů na severu Čech manipulovalo s dotacemi z Evropské unie.

Je to hrůza, když to bolí a vy nemůžete nic. Lékaři se vrátili k operacím velkých kloubů

I tři roky čekají někteří pacienti na operaci v pelhřimovské nemocnici. Plánované zákroky byly několikrát zastavené kvůli pandemii koronaviru.

Beskydské obce řeší, co s Dolem Frenštát po jeho zasypání

20.February » iDNES.cz
Oficiálně zde havíři nevytěžili v podstatě ani jeden kbelík uhlí, přesto Důl Frenštát dlouhodobě poutá více pozornosti než většina jiných šachet v kraji. Nyní se řeší, co bude s areálem po zasypání dolu.

Suchej únor. Nejkratší měsíc je příležitostí nepít alkohol

Josef Novotný pracuje pro jihlavskou charitu ve službě Následná péče. Se svými kolegy se věnuje pacientům s léčenou závislostí na alkoholu.

Agresivita roste

12.February » blog.idnes.cz
Není náhoda, když se podíváme kolem sebe a vidíme rostoucí počet případů napadení, slovních urážek a ponižování.

Město v Čechách se vylidňuje. Nahlašte si trvalý pobyt, dáme vám peníze, slibuje

8.January » tn.cz
Řada obcí v Česku bojuje s úbytkem obyvatel, a tak radnice vymýšlejí, jak lidi znovu přilákat. Například v Třemošnici na Chrudimsku dostane každý, kdo si tam zřídí trvalé bydliště, 5 000 korun. Město se totiž nechce dostat pod kritickou hranici 3 00…

Tato informační stránka o Josef Novotný zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Josef Novotný" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes