15
new stories - click to show

Filip Ocelka

Related to

Tým Spolku Ichtyóza vyhrál ČaH ADAM Cup 2020

15.October » eWRC.cz
Jelikož se kvůli zpřísněným nařízením vlády poslední plánovaný závod Rally Sprint série – Rally Vsetín – nepojde, ukončil sezónu 2020 Rallysprint Morava.

Morava: Předpoklady se naplnily, zvítězil Filip Ocelka

13.October » Autosport.cz
Rally Morava, čtvrté klání Čermák a Hrachovec ADAM Cupu 2020, nabídlo dramatickou zápletku. V duelu o vítězství i napínavý souboj o třetí příčku, ve kterém byli 'namočeni' hned tři jezdci. Nakonec si prvenství vybojovali Filip Ocelka s Jaroslavem ...

Morava Šternberk: Čeká nás v Adam Cupu další bitva?

7.October » Autosport.cz
Dvě předchozí klání Adam Cupu v podhůří Jeseníků dopadla vždy podobně. Odstup vítěze a druhého v pořadí nebyl nijak zásadní. V roce 2015 necelých devět vteřin, v sezoně 2018 rozhodovalo dokonce pouhých sedm desetin.

Vyškov: Bitva do posledních metrů pro Daniela Poláška

26.September » I-Motorsport.cz
Třetí závod Čermák a Hrachovec Adam Cup 2020 – Rally Vyškov – nabídl strhující bitvu, ze které nakonec vyšli vítězně Daniel Polášek a Kateřinou Pohlídalovou.

Vyškov: Bitva do posledních metrů pro Daniela Poláška

22.September » eWRC.cz
Třetí závod Čermák a Hrachovec Adam Cup nabídl strhující bitvu, ze které nakonec vyšli vítězně Daniel Polášek a Kateřinou Pohlídalovou.

Bitva do posledních metrů pro Daniela Poláška

17.September » Autosport.cz
Třetí závod Čermák a Hrachovec Adam Cup 2020 – Rally Vyškov – nabídl strhující bitvu, ze které nakonec vyšli vítězně Daniel Polášek a Kateřinou Pohlídalovou. V cíli nechali za sebou Filipa Ocelku s Jaroslavem Blažkem jen o 2,1 vteřiny, třetí místo...

Vyškov Bitva do posledních metrů pro Daniela Poláška

16.September » Autosportfoto.sk
Třetí závod Čermák a Hrachovec ADAM Cup 2020 – Rally Vyškov – nabídl strhující bitvu, ze které nakonec vyšli vítězně Daniel Polášek a Kateřinou Pohlídalovou.

Vyškov: Zkušení harcovníci proti debutantům

10.September » Autosport.cz
Po měsíci zavítá Čermák a Hrachovec Adam Cup 2020 opět na Moravu. Třetí podnik poháru identických vozů Opel Adam Cup bude hostit Vyškov. Rally Vyškov bude třetím závodem Liqui Moly Rallysprint Série.

Tato informační stránka o Filip Ocelka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Filip Ocelka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes