15
new stories - click to show

Jana Ondrušková

Related to

Vodnické pohádky

7.December » ČRo 2 - Praha
Příběhy hastrmánka Vodomila ze Zeleného rybníka, který mnoha dobrým lidem pomohl ke štěstí. Čte Jana Ondrušková. Poslouchejte do pondělí 14. prosince 2020.

Bílá nemoc bude k vidění v sobotu od 19:00 hodin na Youtube kanálu činohry

28.November » QAP.cz
Zbrusu nový projekt činohry DJKT Bílá nemoc budete mít možnost sledovat on-line už tuto sobotu 28. listopadu od 19 hodin na činoherním Youtube kanálu.

V Plzni se ptají: Má každý svou pravdu?

5.February » Divadelní noviny
Soubor činohry Divadla J. K. Tyla se pod režijním vedením Mikoláše Tyce pokusí odhalit tajemství nových sousedů v připravované komedii Každý má svou pravdu z pera italského spisovatele Luigiho Pirandella.

Pardubice hrají (v) Chrudimi v Divadle Karla Pippicha

31.December » Chrudimské noviny
Chrudim – Již začátkem ledna, přesně ve čtvrtek 16. ledna od 19 hodin, se představí Východočeské divadlo Pardubice chrudimským divákům tanečně hereckou inscenací Tančírna. Plno historických drobných scén si znalý divák historie vychutná při poslec...

Z pražské oslavy 110. výročí VČD

V neděli 1. prosince jsme si připomněli významné jubileum divadla i v Praze při slavnostní repríze Rasputina v Divadle v Dlouhé.

Odborníci zachraňují 7000 let starou studnu. Pomůže jim cukr

Studna odkrytá u Ostrova na Orlickoústecku je podle expertů nejstarší dochovanou dřevěnou stavbou v celé Evropě.

V pardubickém divadle bude režírovat Hanuš či Havelka, odcházejí tři opory

22.May » iRegiony Impuls
Osm premiér včetně novinky na vyhlídce pod hradem, poetické večery, scénická čtení, ale také odchod tří hereckých opor souboru. Taková bude nadcházející sezona ve Východočeském divadle.

V divadle bude režírovat Hanuš či Havelka, odcházejí tři opory souboru

22.May » iDNES.cz
Osm premiér včetně novinky na vyhlídce pod hradem, poetické večery, scénická čtení, ale také odchod tří hereckých opor souboru. Taková bude nadcházející sezona ve Východočeském divadle. Další články k tématu: Z postele do postele se stala komedií ...

Zápisy ze zlínských setkávání 2019 (No. 2)

Úterní finále festivalu Setkání Stretnutie zajistil soubor Východočeského divadla Pardubice, který do Zlína dopravil vlastní scénickou adaptaci Raisova venkovského románu Kalibův zločin, v energické režii sršatého entertainera Břetislava Rychlíka.

Pardubačka v divadle – i v Hradci! (No. 6)

Od čtenáře -- Jako poslední ochutnávku sezóny z cyklu INprojektů připravila Malá scéna VČD Pardubice v područí dramaturgyně Anny Hlaváčkové ve spolupráci s režisérkou Viktorií Vášovou scénické čtení hry Iluze ruského autora Ivana Vyrypajeva.

Poedium plné vzpomínek na Jiřího Joska

V Poediu v klubu jsme uvedli další poetický večer, tentokrát nazvaný The rest is silence..., jenž jsme věnovali renomovanému překladateli z angličtiny.

Tato informační stránka o Jana Ondrušková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jana Ondrušková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes