15
new stories - click to show

Yoko Ono Japonsko-americká výtvarná umělkyně a hudebnice

Related to

Zrůdy se nepropouštějí

14.September » Rock&Pop
Zabiják Johna Lennona, Mark David Chapman, po dvanácté požádal o podmínečné propuštění a byl odmítnut. Chapmanovi bylo odepřeno propuštění každé dva roky od roku 2000,… The post Zrůdy se nepropouštějí appeared first on ROCK&POP .

Lennonův vrah zůstane ve vězení. Soud mu zamítl už dvanáctou žádost

13.September » iDNES.cz
Soud již po dvanácté zamítl Marku Davidu Chapmanovi žádost o podmínečné propuštění. Muž, který v roce 1980 zastřelil Johna Lennona, si odpykává doživotní trest v nápravném zařízení Green Haven v New Yorku. Před komisi pro podmínečné propuštění předs…

Kdo zabil Johna Lennona - historický film na na Prima ZOOM

13.June » SatCentrum
Fascinující historický celovečerní film vznikl na motivy knižního bestselleru proslulého investigativního žurnalisty a odhaluje, jak a proč zemřel John Lennon. Chcete vědět víc – mrkněte na Prima ZOOM ve středu 15. června v 22.15 hod.

Kdo zabil Johna Lennona: Dokument, který odhaluje, jak a proč zemřel John Lennon

7.June » TVGURU.cz
Fascinující historický celovečerní film vznikl na motivy knižního bestselleru proslulého investigativního žurnalisty a odhaluje, jak a proč zemřel John Lennon.

Narodili jste se ve znamení Vodnáře? Přečtěte si, jaká je Vaše povaha, schopnosti, klady i zápory

Lidé ve znamení vodnáře jsou krásné osobnosti. O tom svědčí i celá jich charakteristika, kterou vám přinášíme v dnešním článku. Přejeme příjemné čtení!

Beuys Will Be Beuys

3.May » HISVOICE
Tisková zpráva: Joseph Beuys by se dožil stovky, v pražském Goethe-Institutu jej slaví nejen fluxovští umělci. The post Beuys Will Be Beuys appeared first on HISvoice .

Beuys will be Beuys. Legendární skladby fluxové scény rozezní Goethe-Institut

2.May » ProtiŠedi.cz
V pražském Goethe-Institutu vystoupí ve středu 04|05|2022 od 19:00 hodin čeští a němečtí hudebníci, interpretující legendární skladby fluxové scény. Koncert „Beuys will be Beuys“, na kterém zazní skladby Yoko Ono, Milana Knížáka či Nam Jun Paika, se…

TOP 5 totálně nepochopených hitů

2.May » Frontman.cz
Zamysleli jste se někdy nad tím, o čem vlastně jsou všechny ty velké a slavné skladby, které dnes a denně slyšíme kolem nás? Zatímco chytlavou melodii nebo groove skladby vnímáme na první dobrou, samotný obsah textu už jde často tak trochu mimo nás.…

Beatles jsou slavnější než Ježíš. Je to ta věta, která stála Johna Lennona život?

Byl talentovaným hudebníkem, pacifistou, pro někoho snílkem. John Lennon je považován za jednu z nejvýznamnější hudebních osobností 60. a 70. let.

Knížák jako ostrov. Výstava připomíná bývalého šéfa Národní galerie

5.April » Bleskově.cz
Návštěvníci uvidí jeho nábytek s postmodernistickými rysy, plastiky, obrazy nebo drátěné instalace. Také si mohou pustit desku.

Pocta Yoko Ono představuje ženu Johna Lennona možná zbytečně vyžehlenou

22.March » Lidovky.cz
Yoko Ono drtivá většina světa vnímá pouze jako paní Lennonovou. Vesměs s negativními konotacemi, bezmála jako jeho „stíhačku“, která – v souladu s ne úplně jednoznačně přijatelným mýtem – zlikvidovala Beatles.

Sedm nejlepších protiválečných klipů: Po míru volali Lennon i The Doors

17.March » iDNES.cz
Válka na Ukrajině vyvolává protesty po celém světě a vznikají nové písně, jako třeba Nevzdám se, kterou natočili ukrajinští, čeští, ruští a běloruští hudebníci. Protiválečné songy psali i John Lennon nebo Michael Jackson.

Tato informační stránka o Yoko Ono zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Yoko Ono" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes