15
new stories - click to show

Marek Osouch

Related to

Tramvaje i autobusy začínají jezdit častěji, na jihu Moravy obnovují spoje

1.December » iDNES.cz
Dosud jezdila brněnská MHD jako o prázdninách, od středy se už ale vrátí k běžnému provozu. Stejně tak klasicky jezdí už i regionální autobusy a vlaky v celém Jihomoravském kraji. Omezené zůstávají noční spoje.

V Brně zkoumají zasypaný viadukt, chtějí ho obnovit a proměnit v promenádu

1.December » iRegiony Impuls
Pod částí železničního koridoru od řeky Svratky k brněnskému hlavnímu nádraží je skrytý viadukt z 19. století. Ten byl už před více než sto lety zasypán, Brno ho chce ale obnovit a proměnit v promenádu pro pěší poté, co se z něj vlaky přesunou na ...

Zbytky z kuchyně do nádrže. Brňané budou pohánět autobusy svými odpadky

30.November » iDNES.cz
Už nyní má brněnský dopravní podnik vůbec největší českou flotilu autobusů jezdících na stlačený zemní plyn známý pod zkratkou CNG. Palivo, které je k životnímu prostředí šetrnější než nafta, však má do budoucna nahradit ještě ekologičtější varian...

Policii uniká muž, který v Brně znásilnil ženu. Kriminalisté žádají o pomoc

26.November » iDNES.cz
Policie pátrá po pachateli, který v neděli večer znásilnil ženu v brněnských Židenicích. Napadení se odehrálo ve Skorkovského ulici. Kriminalisté žádají veřejnost o pomoc při pátrání.

Ulice Brna rozzáří vánoční tramvaj, její trasa bude dvakrát delší než dříve

26.November » iDNES.cz
Do ulic Brna už v pátek těsně před prvním adventním víkendem vyjede vánoční tramvaj. Tentokrát ale bude kroužit po delší trase, než tomu bylo v minulosti. Vůbec poprvé se tak projede po Husově ulici kolem brněnského Petrova.

Jsem úplně blbá, kála se žena, která policistům ukázala vztyčený prostředník

26.November » iRegiony Impuls
Na svou netrpělivost doplatila mladá žena, která v centru Brna vběhla na přechod, kde svítila červená. K místu se totiž v tu chvíli blížil policejní vůz. Když hlídka na chodkyni zatroubila, žena směrem k uniformovaným mužům ukázala vulgární gesto....

Zloděj boural s kradeným autem a zmizel. Chytili ho, když ukradl další vůz

26.November » iDNES.cz
Vykutálený zloděj řádil tento týden na Břeclavsku. Když na dálnici D2 naboural s kradeným autem, vůz nechal na místě a v blízké obci ukradl další auto. Po pár hodinách ho však po honičce dopadli policisté. Spojitost obou nehod odhalili díky tomu, ...

Středomořská houba překvapila přírodovědce, v Brně vyrostl vzácný lanýž

19.November » iDNES.cz
Klasické podzimní rytí záhonu v brněnské botanické zahradě přineslo nečekaný objev. Přírodovědci při něm narazili na plodnice lanýže zimního, vzácné houby a vyhledávané pochoutky. Nikdy dříve ji tam nenašli, i proto je pro ně záhadou, jak se tam v...

Kamion vjel na cyklostezku, po dvou kilometrech uvázl při cestě pod most

19.November » iDNES.cz
Neobvyklou podívanou zažívali turisté, kteří se v úterý dopoledne vydali po cyklostezce pod Novým Hradem u Adamova na Blanensku. U železničního mostu narazili na kamion, jenž zapadl v blátě.

Kamion vjel na cyklostezku, po dvou kilometrech uvízl při cestě pod most

19.November » iRegiony Impuls
Neobvyklou podívanou zažívali turisté, kteří se v úterý dopoledne vydali po cyklostezce pod Novým Hradem u Adamova na Blanensku. U železničního mostu narazili na kamion, jenž zapadl v blátě.

Brno před otevřením škol testuje stovky učitelů a družinářů na koronavirus

16.November » iDNES.cz
Před návratem žáků prvních a druhých tříd do školy chce Brno ještě během pondělního odpoledne otestovat na koronavirus všechny učitele, kteří je budou od středy znovu vyučovat. Testování se týká zhruba 400 učitelů a také 200 družinářů.

Na 14 dní se zavře tunel v Brně, v noci na neděli auta neprojedou ani po D1

13.November » iDNES.cz
Kompletní uzavírka čeká dálnici D1 u Domašova na Brněnsku v noci na neděli, bude se tady bourat nadjezd. O víkendu začne také půlměsíční uzavírka brněnského Pisáreckého tunelu, kterým vede právě k nejvytíženější české dálnici.

Tato informační stránka o Marek Osouch zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marek Osouch" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes