15
new stories - click to show

Marek Osouch

Related to

Adamov je během výluky bez kolejí, tunely vyrazil čistit stroj Barbucha

Před šesti týdny zmizely ze železničního koridoru mezi Brnem a Blanskem vlaky, osiřelým místem však rozhodně není. Vidět je to třeba v Adamově, kde stroje rozebírají budovu stávajícího nádraží, nejsou tam už žádné koleje ani staré perony.

O fotovoltaiku bude čím dál větší zájem, říká šéf firmy s elektromateriálem

21.January » iDNES.cz
Už třicet let v Brně funguje firma Elkov elektro, která obchoduje s tisíci druhy položek elektroinstalačního materiálu a svítidel. Zároveň je to ale společnost, jejíž majitel i výkonný ředitel jsou bývalými závodními cyklisty. Tak se také v mládí ...

Zdravotníkům se stačí testovat jen jednou týdně, a to jen neočkovaným

17.January » iRegiony Impuls
Plošné testování, které dneškem odstartovalo, se týká jen minima zdravotníků nebo pracovníků v sociálních službách. Většina má výjimku. Z více než šesti tisíc zaměstnanců, kteří pracují v největším zdravotnickém zařízení v Jihomoravském kraji, ve ...

Kárný senát odmítl žalobu na soudkyni, která nechala Janouška na svobodě

17.January » iDNES.cz
Soudkyně Krajského soudu v Brně Jaroslava Bartošová, která ponechala na svobodě podnikatele Romana Janouška, se nedopustila kárného provinění. Nejvyšší správní soud ji dnes zprostil kárné žaloby. Bartošová své pochybení odmítala, tvrdila, že čelí ...

Ženě z Brna se zaběhl jorkšír, druhý den byl na internetu na prodej

17.January » iRegiony Impuls
Nešťastná pejskařka se o víkendu obrátila na městskou policii v Brně. Žena uvedla, že se jí v pátek při venčení ztratil jorkšír a ona s pomocí své známé zjistila, že jejího psa někdo nabízí k prodeji.

Po nárazu do stromu nedaleko Znojma zemřela řidička i spolujezdkyně

14.January » iRegiony Impuls
Tragickou nehodu dopoledne vyšetřovali policisté na silnici mezi Lechovicemi a Boroticemi na Znojemsku. Po nárazu auta do stromu tady zemřely dvě ženy středního věku.

Americký Honeywell v Brně roste, do nového závodu hledá sto lidí

14.January » iDNES.cz
V brněnské pobočce americké společnosti Honeywell začnou nově vyvíjet a testovat zařízení pro automatizaci skladů. Bude to jediné takové středisko v Evropě. V nově rozšířených prostorách najde práci zhruba sto nových zaměstnanců.

Brněnský tramvajový tunel ve skále je dostavěn, za rok bude v provozu

13.January » iDNES.cz
Dělníci už mají za sebou hrubou stavbu tramvajového tunelu na Žabovřeské ulici v Brně. V příštích měsících je čekají dokončovací práce, aby se na přelomu letošního a příštího roku mohla do údolí pod Wilsonovým lesem vrátit tramvajová doprava.

Hra o nové nádraží v Brně. Trumfy drží Křetínský, který koupil Zvonařku

11.January » iDNES.cz
Třetí nejbohatší Čech získal klíčové pozemky u chystaného vlakového nádraží. Brno, které se o jejich zisk snažilo roky, doufá, že s Danielem Křetínským najde společnou řeč. Ve hře je třeba směna za lukrativní parcely v Jižní čtvrti.

Tichý asfalt nestačí, auta u Královopolského tunelu v Brně musí přibrzdit

6.January » iDNES.cz
Už téměř deset let funguje Královopolský tunel v Brně bez kolaudace. Na vině je přílišný hluk, kvůli jehož snížení se bude omezovat rychlost.

Díky Mendelovi se Brnu dostane velké pozornosti, chystá i obří investice

5.January » iDNES.cz
V celém Česku se pozornost v roce 2022 zaměří především na sledování kroků nové vlády premiéra Petra Fialy (ODS). Jak se jeho týmu podaří řešit těžké úkoly, ať už covid či rostoucí ceny energií? Fiala letos chce také více upozornit na své rodné Br...

S nadrozměrným nákladem jel řidič asi rychle, u Brna zablokoval křižovatku

4.January » iRegiony Impuls
Tisíce řidičů, kteří míří ze severu do Brna, zejména ze směru od Kuřimi, mají od rána komplikovanou cestu a postávají v kolonách. Nájezd na čtyřproudou komunikaci těsně před Brnem totiž v pondělí večer zablokoval kamion s nadrozměrným nákladem.

Tato informační stránka o Marek Osouch zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marek Osouch" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes