15
new stories - click to show

Nikol Ossendorfová

Related to

Adam Lambert trefil s vlivy sedmdesátých let na albu Velvet do černého

25.April » Kulturio.cz
Už je to pět let, co zněl v rádiích singl Ghost Town, poslední větší hit Adama Lamberta. Od té doby se rodák z amerického města Indianapolis věnoval zejména povinnostem s kapelou Queen. The post Adam Lambert trefil s vlivy sedmdesátých let na albu...

Retro v moderním pojetí. Dua Lipa s albem Future Nostalgia přináší špičkový pop

25.April » Kulturio.cz
Tři roky od úspěšného debutu utekly jako voda. Mezitím si Dua Lipa odnesla z cen Grammy dva vítězné gramofonky a střihla si spolupráci s Calvinem Harrisem. The post Retro v moderním pojetí. Dua Lipa s albem Future Nostalgia přináší špičkový pop ap...

Sex, drogy a zlomené srdce. The Weeknd znovu plave v temných vodách

7.April » Kulturio.cz
S albem After Hours navazuje The Weeknd na dva roky staré a úspěšné EP My Dear Melancholy, se kterým se vrátil ke svému staršímu a temnějšímu stylu. The post Sex, drogy a zlomené srdce. The Weeknd znovu plave v temných vodách appeared first on Kul...

Bez nápadu. Justin Bieber s albem Changes nemá co říct

31.March » Kulturio.cz
V posledních letech si nyní pětadvacetiletý interpret prošel různými útrapami... The post Bez nápadu. Justin Bieber s albem Changes nemá co říct appeared first on Kulturio.cz .

Kesha udělala s albem High Road krok zpátky. Bohužel

18.February » Kulturio.cz
Americká zpěvačka Kesha, která se díky albům Animal a Warrior proslavila image nespoutané party girl, překvapila v roce 2017 vyspělým albem Rainbow. To ji představilo takovou, jakou jsme ji předtím nikdy neslyšeli. Stopy po této ženě zůstaly i na ...

Album o Ashley. Halsey v multižánrové zpovědi odhaluje své pravé já

25.January » Kulturio.cz
Po necelých třech letech se Halsey vrací na scénu s třetím albem Manic. Tentokrát se však americká zpěvačka neschovává za fiktivní svět. The post Album o Ashley. Halsey v multižánrové zpovědi odhaluje své pravé já appeared first on Kulturio.cz .

Selena Gomez s osobním albem Rare servíruje průměrný pop

25.January » Kulturio.cz
Boj s nemocí lupus a transplantace ledviny, veřejně probírané rozchody se známými zpěváky… The post Selena Gomez s osobním albem Rare servíruje průměrný pop appeared first on Kulturio.cz .

Skladby, které by neměly chybět ve vašem playlistu během Vánoc

20.December » Kulturio.cz
S Vánoci se kromě cukroví, stromečku a koled pojí také populární skladby. The post Skladby, které by neměly chybět ve vašem playlistu během Vánoc appeared first on Kulturio.cz .

Camila Cabello je na albu Romance neoriginální a snadno zapomenutelná

15.December » Kulturio.cz
Necelé dva roky po vydání debutového alba pojmenovaného jednoduše Camila přichází Camila Cabello s novou deskou Romance. The post Camila Cabello je na albu Romance neoriginální a snadno zapomenutelná appeared first on Kulturio.cz .

Frustrovaným Coldplay na Everyday Life chybí poutavost a úplné skladby

8.December » Kulturio.cz
Od pestrobarevného hitového alba A Head Full Of Dreams uplynuly čtyři roky a Coldplay se vrací s novou deskou nazvanou Everyday Life. The post Frustrovaným Coldplay na Everyday Life chybí poutavost a úplné skladby appeared first on Kulturio.cz .

Jací budou noví Charlieho andílci? Snad zábavnější než filmový soundtrack

16.November » Kulturio.cz
Charlieho andílci režisérky Elizabeth Banks se už pomalu chystají do kin. S předstihem tvůrci vypustili do světa soundtrack. The post Jací budou noví Charlieho andílci? Snad zábavnější než filmový soundtrack appeared first on Kulturio.cz .

Počtvrté skvělá. Tove Lo je na Sunshine Kitty zamilovaná a stále svá

9.October » Kulturio.cz
S vynikajícím albem Lady Wood a jeho navazujícím nástupcem Blue Lips Tove Lo předváděla to nejlepší z dark popu. The post Počtvrté skvělá. Tove Lo je na Sunshine Kitty zamilovaná a stále svá appeared first on Kulturio.cz .
Tove Lo - Švédská zpěvačka
Harry Styles - Anglický zpěvák
Selena Gomezová - Americká zpěvačka
Dua Lipa - Anglická zpěvačka

Tato informační stránka o Nikol Ossendorfová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Nikol Ossendorfová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes