Miroslav Patrik

Vztahuje se k

Městský okruh není jediný. Aktivisté blokují na jihu Moravy více staveb

17.srpna » iRegiony Impuls
Napadení stavby části městského okruhu v Brně na Žabovřeské nedávno odložilo její zahájení na neurčito. Na jižní Moravě je ale celá řada dopravních staveb, které váznou na námitkách od ekologických aktivistů. MF DNES tyto stavby zmapovala.

Městský okruh není jediný. Aktivisté blokují na jihu Moravy více staveb

17.srpna » iDNES.cz
Napadení stavby části městského okruhu v Brně na Žabovřeské nedávno odložilo její zahájení na neurčito. Na jižní Moravě je ale celá řada dopravních staveb, které váznou na námitkách od ekologických aktivistů. MF DNES tyto stavby zmapovala. Další č...

„Kdyby debilita nadnášela...“ Dětem Země vyhrožují za rozklad k dálnici D11

Ekologická organizace Děti Země dostala desítky vulgárních zpráv za to, že podala rozklad k dálnici D11. Jejich předseda Miroslav Patrik upozorňuje, že za zdržení může zejména neschopnost úřadů a státu dodržovat vlastní zákony.

Republika uzavírek. Některé úseky D1 dokončí stavební firmy v předstihu

7.srpna » iDNES.cz
Oprava potrvá déle, uzavírka se protahuje. Z dálnice D1 obyčejně přicházejí právě takové zprávy. Teď je tu však jedna nečekaně dobrá. Stavební firmy stihnou některé úseky otevřít v předstihu. Řidiči to podle Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) pocít...

Miliony zisku vs. nosnice v klecích

3.srpna » Děti Země
Článek předsedy Dětí Země Miroslava Patrika o průběhu soudního sporu s firmou Česká drůbež o dodržování smlouvy o množství nosnic ve Velkém Malahově, který vyšel v Lidových novinách (2.8.2018).

Tahanice o D1: přerovskému úřadu projekt odebrali, kraj vyslyšel Děti Země

12.července » Deník.cz
Územní řízení na stavbu dálnice D1 mezi Říkovicemi a Přerovem, která měla začít už letos na jaře, nebudou řešit přerovští úředníci, ale jejich kompetence převezme olomoucký magistrát.

Územní řízení pro dálnici kolem Přerova se povede v Olomouci

9.července » Econnect
Obavy Dětí Země a Vody z Tetčic ze systémového rizika podjatosti vedení Přerova v čele s primátorem Vladimírem Puchalským na průběh a výsledek územního řízení pro dálnici D0136 Říkovice – Přerov kolem Přerova byly potvrzeny usnesením Krajského úřa...

Tato informační stránka o Miroslav Patrik zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Miroslav Patrik" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes