15
new stories - click to show

Ladislav Pavlík

Related to

Rozšířená D7 u Kněževsi se po roce vrací do plného provozu

30.March » Seznam Médium
Dopravní komplikace spojené s úpravou nájezdu na D7 u Kněževsi v neděli 31. března končí. Stavaři po roce otevírají křižovatku doplněnou o přídatné pruhy, ve stejném místě rozšířili i dosavadní vozovku.

UCHO kladenské malé scény není jen mistrně rozehrané psychologické drama

26.February » Seznam Médium
Představení o strachu, podivné době a zároveň o lidství a partnerském soužití na své malé scéně představuje kladenské divadlo. Inscenace Ucho sice vychází z trezorového příběhu situovaného do padesátých let, na jeho nadčasovosti to nijak neubírá.

Nádražní budova na Kladně půjde k zemi, čeká se na demoliční výměr

15.February » Seznam Médium
Jen týdny dělí hlavní nádražní budovu na Kladně od jejího konce. Ještě na přelomu roku Správa železnic zvažovala i její zachování, nyní ale padlo definitní rozhodnutí.

Unikátní svazková škola Vida hledá klíčovou postavu

2.February » Seznam Médium
Její stavba pokračuje na plné obrátky, současně ale začalo pro svazkovou školu Chýně a Hostivic další zásadní období. Na plno je spuštěný výběr nového ředitele nebo ředitelky.

Parkovací dům v Hostivici dostal zelenou

30.January » Seznam Médium
Šest podlaží, 480 automobilů a bezmála půl miliardy korun. Takové jsou základní parametry nového parkovacího domu, který vybuduje kraj spolu s městem Hostivice v těsné blízkosti vlakového nádraží.

Vynecháváte snídani? Děláte chybu

28.January » Seznam Médium
Nadváze, nemocem srdce a cév či cukrovce se můžeme vyhnout správným načasováním jídla. Chce to jen sladit se s přirozenými rytmy svého těla.

Dostavba D7 začíná, na budoucí dálnici přicházejí archeologové

28.January » Seznam Médium
Silničáři naplno spouští dostavbu dálnice D7 od Knovíze do Panenského Týnce. „Na celé středočeské části budoucí dálnice D7 jsme zahájili přípravné práce,“ potvrdil Jiří Veselý z týmu komunikace ŘSD.

Vedení Kladna odmítlo jednat s občany a krajem o hromadné dopravě

16.January » Seznam Médium
Zástupci Kladna opět odmítli usednout k jednacímu stolu a řešit dlouhodobé spory o zajištění dopravní obslužnosti Kladna a okolí. Vedení kraje se proto sešlo přímo se zástupci obyvatel zasažené omezením spojů zejména do okrajových částí města.

Tichá vzpomínka: Takový byl život zesnulého herce z Kobry 11 a jednoho z nejkrásnějších mužů planety

6.January » Seznam Médium
V souvislosti s tragickou smrtí německého herce Christiana Olivera vzpomínáme na jeho život a roli ve slavném seriálu, kde očaroval tisíce českých divaček. Nyní už bude pouze v našich vzpomínkách.

Eura se nesmíme bát. Otevře nám nové možnosti a zbavíme se zbytečné výměny peněz při dovolené

6.January » Seznam Médium
Prezident Pavel ve svém novoročním projevu řekl, že je na čase zavést společnou evropskou měnu, kterou je euro. Toho se ale někteří z nás bojí a modlí se, aby k tomu nikdy nedošlo. Je pro nás euro opravdu taková hrozba?

Malí hrdinové - ponořte do čarovných světů a staňte se hrdinou své fantazie

6.January » Seznam Médium
RPG hry už nejsou jen zábavou nerdů, díky těmto příručkám si lehce vyzkoušíte, jaké je to stát se hrdinou a zapojíte i děti.

Agresor ze stochovské školy je na svobodě, případ dále vyšetřují kriminalisté

6.January » Seznam Médium
Policisté pokročili ve vyšetřování agresora ze stochovské střední školy služeb a řemesel. Nejen své spolužáky zde ve středu ohrožoval jeden ze studentů.

Tato informační stránka o Ladislav Pavlík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ladislav Pavlík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes