15
new stories - click to show

Vít Šimbovský

Related to

Greta Garbo: Největší svůdnice Hollywoodu, které podlehli ženatí muži, slavné ženy i homosexuálové

23.April » Seznam Médium
Greta Garbo byla jednou z významných hollywoodských legend světové éry němého filmu. V USA se tato pohledná žena dokázala prosadit navzdory své jazykové bariéře. Toto je pozoruhodný životní příběh jedné z největších hollywoodských hvězd.

Jeptišky nalezly místo, kde údajně vyrůstal Ježíš Kristus

23.April » Seznam Médium
Pro některé z nás jsou písma prezentovaná v Bibli pouhými smyšlenými příběhy, které byly sepsány před tisíci lety. Pro křesťany jde o životní styl který ovlivnil miliardy lidských životů v průběhu posledních dvou tisíc let.

Rusko, co s tebou?

23.April » Seznam Médium
Rusko bylo, je a bude asi vždy problematickou zemí. Evropa nebude mít plno starostí, jenom když Rusko současnou válku vyhraje, ale i když bude poraženo. Pak nastanou teprve problémy…

Které potraviny zrychlují metabolismus?

23.April » Seznam Médium
Metabolismus je proces, při kterém naše tělo přeměňuje potravu na energii. Potraviny, které jíme, mohou výrazně zvýšit účinnost našeho metabolismu.

Jak se kradou hesla a způsoby, jak chránit to vaše

20.April » Seznam Médium
Nikdo asi nechceme, aby se někdo jen tak dostal do našich účtů. Proto je dobré vědět, jak se cizí lidé k heslům dostávají.

Česká pošta jako drahý a dnes již zbytečný luxus

20.April » Seznam Médium
Poslední týdny to vypadá, že veřejnost a samozřejmě i vláda nemají nic lepšího na práci než řešit záchranu České pošty. Pokud by tento podnik přes noc zmizel, všiml by si toho vůbec někdo?

Čerstvé poznatky z jihu Chorvatska: připravte se na dovolenou

20.April » Seznam Médium
Mnoho Čechů míří každoročně na dovolenou do Chorvatska. Letos to ale bude jiné hned ze dvou důvodů. Jak se cesty Čechů do této oblíbené destinace promění?

Znáte někoho, komu je pod 30 a mění svět k lepšímu? Nominujte ho na Cenu Gratias Tibi!

20.April » Seznam Médium
Máte ve svém okolí aktivní mladé lidi, kteří svými činnostmi mění svět k lepšímu? Oceňte jejich úsilí a nominujte je do konce dubna na Cenu Gratias Tibi!

Zákaz prodeje vozidel se spalovacími motory je větším problémem, než by se mohlo zdát

20.April » Seznam Médium
Evropský parlament odhlasoval, že se po roce 2035 nebudou dále vyrábět vozidla se spalovacími motory a nebudou ani dále prodávány.

Pět vitamínů a doplňků stravy, které zvyšují energii a bojují proti únavě

20.April » Seznam Médium
5 nejlepších vitamínů a doplňků stravy, které přirozeně zvyšují vaši energii. Kofein je léty prověřený zdroj energie, ale jeho nadužívání může způsobit nežádoucí vedlejší účinky.

Pět nejlepších vitamínů pro krásné a zdravé vlasy

17.April » Seznam Médium
Pokud chcete mít zdravé a krásné vlasy, je důležité začít u stravy. V tomto článku probereme nejdůležitější mikroživiny, které vlasy potřebují pro správný objem, sílu, lesk a hebkost.

Máte budoucího prvňáka? V okolí Prahy kriticky chybí místa, hlavní město už „cizí“ děti nechce

12.April » Seznam Médium
Praha 6 plánuje omezit spádovou turistiku, další městské část mohou následovat. Potřebují místa pro „svoje“ děti, o ty ostatní ať se postarají jejich samosprávy. Co když ale není, kam budoucího prvňáka dát?
Štěpán Mareš - Český kreslíř komiksů

Tato informační stránka o Vít Šimbovský zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vít Šimbovský" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes