15
new stories - click to show

Pavla Čechová

Related to

Činy ruského režimu jsou ohavné a viník Navalného smrti je nepochybný

18.February » Seznam Médium
Alexej Navalnyj je další obětí v dlouhé řadě těch, kteří zemřeli proto, že si dovolili kritizovat Putinův autoritářský režim.

Natalia Grace: Je adoptovaná dívka podvodnice, nebo týraná oběť?

16.February » Seznam Médium
Spojenými státy otřásá kauza adoptované dívky s handicapem, které soud posunul rok narození o 14 let, a tak se z osmileté holčičky stala 22letá dospělá žena. A začala žít sama.

Červený vlaječky? Na co si dát pozor, než se zamilujete až po uši

16.February » Seznam Médium
Červené vlaječky indikují, že váš nový objev může být ve skutečnosti ztráta času. Možná je však ve svých vztazích opakovaně ignorujete. Chybami se člověk učí, nebo ne? Jaké jsou ty nejvíc do očí bijící? A co je nový trend Beige flag?

Místo uklízeček budou ve školách roboti. A nejen místo nich

16.February » Seznam Médium
Stát nenašel 800 milionů na zaplacení nepedagogických pracovníků v rozpočtu MŠMT ČR, bude je třeba nějakým způsobem nahradit. Jednou z cest je nahrazení lidské práce technologiemi.

Černá díra Mléčné dráhy se točí tak rychle, že deformuje časoprostor do podoby ragbyového míče

16.February » Seznam Médium
Ve středu naší galaxie se skrývá supermasivní monstrum a astronomové nyní zjistili, že se točí tak rychle, že deformuje samotnou strukturu časoprostoru do fotbalového tvaru.

Nemocné dítě dát do školky nemůžu, ale učitelka má rudý nos a skleněné oči

16.February » Seznam Médium
„To je paráda!“ řeknu si pokaždé, co si doma nechávám dítě celý další týden kvůli rýmě a pak ho vracím nemocné učitelce. Nejsou lidi, prý. A to je můj problém, když jen za školné dám měsíčně víc jak deset tisíc?

A pak otevřela oči. Jak muzikoterapie pomáhá těžce nemocným dětem v Česku

16.February » Seznam Médium
Hudba a zvuky jsou součástí životů každého z nás. Pravidelně se s ní ale setkávají i velmi těžce nemocné děti. Zatímco pro nás je hudba formou relaxu, pro ně to často bývá jediný způsob, jak komunikovat s okolním světem.

Tato informační stránka o Pavla Čechová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavla Čechová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes