15
new stories - click to show

Hana Strejcová

Related to

Zima a Vánoce Husákových dětí: Více času venku, hezčí pohádky a méně dárků

Jak vypadaly zimní radovánky a vánoční svátky v socialistickém Československu v 70. a 80. letech? Tehdejší děti dávaly přednost času strávenému venku, na Vánoce dostávaly méně dárků a také televizní pohádky byly zcela jiné než dnes.

Javor 51: Místo, kde se údajně skladovaly jaderné zbraně, které měly potenciál zničit půlku Evropy

3.November » Seznam Médium
Mezi obcemi Míšov a Borovno v Brdech dodnes stojí jedinečný objekt, kde prý byly za totality v podzemí skladovány jaderné zbraně. Šlo o přísně utajované místo s nejvyšším stupněm ostrahy, jehož obsluhu měl na starost pouze sovětský vojenský personál.

Cigarety pro sebe ano, banán pro dceru ne: I takto vypadá „chudoba“ po česku

23.October » Seznam Médium
Část lidí si stěžuje na drahotu, bídu, chudobu, soustavně poukazují na to, jak se jim špatně žije, ale cigarety nebo alkohol si pravidelně dopřávají. Přitom právě za ně mnohé domácnosti utrácí tisíce korun měsíčně, které by mohly využít smysluplněji.

Lyžařský výcvik skončil tragédií: Lavina tehdy v Tatrách zabila učitele, jeho syna a 10 studentů

19.October » Seznam Médium
Téměř před 50 lety se odehrálo nejtragičtější lavinové neštěstí v dějinách Vysokých Tater. Uvolněná lavina v Mengusovské dolině připravila o život deset studentů Střední průmyslové školy strojnické z Komárna, učitele tělocviku i jeho 13letého syna.

Neohrožená Ada Blackjack: Drsnou polární výpravu na ostrov „Medvědí jesle“ na rozdíl od mužů přežila

17.October » Seznam Médium
Ada Blackjack, švadlena inuitského původu, se ze zoufalství vypravila na polární expedici, aby vydělala peníze na léčbu svého těžce nemocného syna. Nakonec jako jediná z účastníků výpravy na Wrangelův ostrov v Severním ledovém oceánu přežila.

Orgasmus v hlavní roli: Umění milovat se Mangaiané učí od mládí, trénují i sexuální vyvrcholení

14.October » Seznam Médium
Lidé žijící na ostrově Mangaia v Tichém oceánu si velmi zakládají na dodržování svých sexuálních tradic, které jsou součástí jejich původní kultury. Mladí chlapci si pod vedením zkušených žen osvojují umění, jak přivést partnerku opakovaně k orgasmu.

Český podvodník, který skončil v Alcatrazu: Prodal Eiffelovku a obral i mafiána Al Caponeho

11.October » Seznam Médium
Vynalézavý podvodník Viktor Lustig, rodák z českého městečka Hostinné se proslavil jako muž, kterému se podařil skutečně „husarský kousek“, prodal Eiffelovu věž do šrotu. Obelhal kmotra Al Caponeho a nakonec skončil za padělání bankovek v Alcatrazu.

Drastickou kastraci podstupují indičtí hidžrové dobrovolně: Provádí ji porodní bába za zvuku trubek

9.October » Seznam Médium
Mají mužské tělo, ale cítí se být ženami. Hidžrové v Indii jsou převážně muži s transsexuálními sklony, dále pak někteří homosexuálové nebo hermafrodité. Tradiční bolestivý rituál kastrace probíhá u části z nich obvykle bez umrtvení.

Klidná plavba se změnila v horor: Žraloci postupně sežrali skoro celou posádku ztroskotané jachty

4.October » Seznam Médium
Příběh jako z pokračování hororu Čelisti zažila posádka jachty zvané Trashman, která ztroskotala v Atlantickém oceánu. Členové posádky bojovali o holý život několik dní v záchranném člunu, sužováni dehydratací, infekcí a útoky krvelačných žraloků.

Z historie „grid girls“: Sexy dívky patřily k motoristickému sportu, Formule 1 však tradici zrušila

29.September » Seznam Médium
Přítomnost atraktivních krásek patřila na automobilových či motocyklových závodech k dlouholeté tradici. Grid girls neboli dívky ze startovacích roštů, které byly najímány k reklamním účelům, však musely v roce 2018 zmizet ze závodů Formule 1.

Tato informační stránka o Hana Strejcová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Hana Strejcová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes