15
new stories - click to show

Aleš Ismail

Related to

Ne svobodu a klid pro svou mysl, ale svobodu a klid od své mysli

3.November » Seznam Médium
Když jsem před více než 10 lety začal pracovat s lidmi jako průvodce vnitřní transformací, soustředil jsem se hodně na pomoc s přepisováním negativních a omezujících mentálních programů a vzorců myšlení/chování.

Co má Babiš na mysli pod pojmem nová totalita

18.September » Seznam Médium
Pokud jste poslední dobou zaznamenali jakýkoli Babišův projev, jistě vám neunikl pojem nová totalita. Co nám vlastně říká? Žijeme podle něj v totalitním režimu porušujícím lidská práva?

Jaká je příprava na obtížný úděl prodavačky

18.September » Seznam Médium
Ano, příprava na obtížný úděl prodavačky není snadná. Jak jsem měl možnost poznat, není tam vše v pořádku. Proto se nedivme reálnému stavu.

Děti slavných osobností to nemají lehké, ukazuje inscenace Slávy dcery v La Fabrice

18.September » Seznam Médium
Natálie Kocábová napsala pro Vandu Hybnerovou, pro sebe a taky pro všechny děti osobitých rodičů nádhernou inscenaci „Slávy dcery“. Představení mělo premiéru v lednu a když jsem se na něj konečně po osmi měsících dostal, byl jsem nadšen.

Rusko získává v Africe vliv na úkor Evropy. Podaří se to změnit?

18.September » Seznam Médium
Jedním z projevů současného měnícího se světa je rostoucí důležitost vcelku chudých a zdánlivě bezvýznamných zemí, které by většina lidí v Evropě jen stěží dokázala najít na mapě.

O ministerské nepřesnosti a chamtivosti

18.September » Seznam Médium
Ve posledních dnech vykázali dva současní ministři zcela zvláštní touhu po penězích, spojenou jako vždy s dávkou neznalosti .

Jak pocit vlastní hodnoty ovlivňuje naše vztahy

18.September » Seznam Médium
Jako kluk jsem se doma a ve škole učil a taky dobře naučil, že moje hodnota jako lidské bytosti se primárně odvíjí o toho, jak dobrých výsledků dokážu dosáhnout. Podprahově jsem přijal za vlastní, že já sám o sobě vlastně hodnotu nemám.

Jsi na vrcholu, a přesto na dně? Já byl taky…

21.August » Seznam Médium
Včera jsem ukazoval Saulovi fotky z mých cest, vracel jsem se s ním do svojí minulosti a uvědomil si, že ten kluk z fotek je už dávno mrtvý. A je to dobře.

I přes strach objevit svoje pravé Já

19.June » Seznam Médium
Mám strach, že nezvládnu život, že v něm neuspěju a padnu. Dřív, než se stihnu pořádně zvednout, padnu znovu a tak pořád dokola. Až jednou padnu úplně, nebudu mít sílu vstát a budu žít na dně svojí existence.

Proč do života přicházejí krize a krachy a jak jim předejít

9.June » Seznam Médium
Krize a krachy jsou ve skutečnosti dary od života. Přicházejí a spálí to, co už dávno neslouží, co nefunguje. Jsou to totiž často až krize, krachy a životní pády, které nás donutí se zastavit a začít svůj život měnit k lepšímu.

Na co čekáš, chlape?

7.June » Seznam Médium
Něco tě v životě štve, něčím se trápíš, něco řešíš a nemůžeš přijít na to jak. Ve vztazích se ženami se ti dějou pořád stejné věci nebo ti práce nepřináší hluboké naplnění a smysl, nezažíváš v ní úspěch, necítíš se jako silný, velký a svobodný muž.

Řehka konfrontuje Putinovo šílenství. Připravit se na nejhorší, doufat v nejlepší

29.May » Seznam Médium
Je Putin šílenec, který je schopen rozpoutat válku s NATO? Generál varuje před možností konfliktu s Ruskem. Proč jsme první na ráně a jak se na to připravit?
Oskar Schindler - Německý obchodník
Štěpán Mareš - Český kreslíř komiksů
Magda Vášáryová - Slovenská herečka a diplomatka

Tato informační stránka o Aleš Ismail zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Aleš Ismail" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes