15
new stories - click to show

Lenka Rutteová

Related to

Investice do ETF si nově sjednáte i v Revolutu. Co vše víme?

22.February » GeekLife.cz
Možnosti automatického investování otevřel i Revolut. Aplikace, známá hlavně pro výhodné směnné kurzy, teď nabízí vedle akcií a kryptoměn i investice do ETF. Liší se nabídka od konkurence v Portu, Fondee, XTB, či nejnovějším Max Investu (Creditas)? …

30 tipů pro osobní půjčky: informační a vzdělávací PDF, které se přizpůsobí vašim požadavkům

17.February » Kurzy.cz
Možná už jste se setkali s edicí 30 tipů. Co e-book, to jedno téma z finanční gramotnosti, s možností bezplatného stažení. Nejnovějším přírůstkem je PDF o spotřebitelských půjčkách.

Půjčkologie: svět půjček ve 30 tipech. PDF pro výuku finanční gramotnosti i pro veřejnost

16.February » Seznam Médium
Série Půjčkologie, kterou zde postupně tvořím, se stala jedním z podnětů pro vznik stručného manuálu na půjčky. Je součástí série 30 tipů, takže už z názvu cítíte, že bude stručný a přehledný. A také je zdarma.

Výběr peněz z penzijka, z IŽP a DIPu: co daníte, co vracíte, a kdy jedině dostanete všechno?

8.February » Seznam Médium
Z diskusí u článku o dědění z penzijních produktů vyšlo pár podnětů k vytvoření přehledu o čerpání z penzijka a jemu podobných. Kdy se dá vybrat vše bez toho, aby se něco strhávalo. A co se dodaňuje, vrací a daní v ostatních případech.

Banka Creditas spouští ETF a podílové fondy. S jednoduchou aplikací chce „Čechy konečně rozinvestovat“

7.February » GeekLife.cz
Creditas plánuje rozvířit investiční vody a konkurovat Portu, Fondee nebo XTB. Investování pro laiky má být jednodušší a levnější. K tomu má sloužit jejich investiční aplikace Max Invest. Co o ní víme? Období vysokých úroků končí. Nejvyšší čas začít…

Bankovní identita roste. Loni ji využily 4 miliony klientů, zhruba 20 milionkrát

6.February » Kurzy.cz
Zájem o bankovní identitu se za rok zdvojnásobil. V roce 2023 ji využily 4 miliony klientů, celkem u 19 milionů úkonů a k více než 1,6 milionu přihlášení do účtů u soukromých firem. Letos se přidávají přihlášky na SŠ a některé VŠ.

Co se dědí z penzijního připojištění (spoření)? Co do dědictví NE/jde a co se daní

29.January » Seznam Médium
Stát (a nejen on) stále více „tlačí“, abychom si odkládali na stáří. Abychom vedle státního důchodu měli i jiný příjem. Ale co se stane, když si spoříme, ale zemřeme dřív, než si peníze vybereme? Půjde do dědictví všechno?

Naše dojmy z investiční platformy Fondee po několika měsících

25.January » GeekLife.cz
Investování pro ty, co tomu nerozumějí a nechtějí se naučit? Jednou z odpovědí může být i platforma Fondee. Tento správce investic s licencí ČNB je i členem v Garančním fondu obchodníků s cennými papíry. My jsme Fondee několik měsíců testovali a tot…

Fixed Pods Pro: vyšší level za vyšší cenu. Vyplatí se tu poměr ceny a výkonu?

24.January » GeekLife.cz
Fixed Pods Pro vyžadují ve své třídě větší investici, a tak se každý víc rozmyslí, jestli za sluchátka dát tolik. Můžu vás ujistit, že pokud chcete poslouchat především hudbu, navíc v rušnějším prostředí nebo na procházkách, a pokud vám nevadí o něc…

Češi spoří nevýhodně, 50 tisíc korun nezvednou, když „leží na chodníku“

23.January » Kurzy.cz
500 Kč měsíčně. To je maximální tempo spoření pro asi šestinu Čechů. Polovina těch, kdo spoří, si neodkládá víc než 2 000 Kč za každý měsíc. Co dalšího zjistil průzkum zadaný Bankou Creditas?

Sluchátka za pár stovek. Vyplatí se levná Lamax Clips1 Play? Poví naše recenze

23.January » GeekLife.cz
Věci laciné = dvakrát placené. To jsme v životě slyšeli už mnohokrát. Je tohle rčení platné i pro levná bezdrátová sluchátka od značky LAMAX? Zajímalo nás to, neboť Lamax máme pro sebe zařazen mezi výrobce dobrých věcí. Překvapil v tomto případě pro…

Půjčkologie: Manžel si vzal půjčku. Kdy se týká i vás? A jak se jí zříct, když nesouhlasíte

18.January » Seznam Médium
Půjčky v partnerství, manželství a společné domácnosti jsou trošku komplikovanějším tématem – a ne každý se v problematice orientuje. Není divu, situací totiž může nastat víc, a každá se vyvíjí trochu jinak.

Tato informační stránka o Lenka Rutteová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lenka Rutteová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes