Miroslav Semecký

Vztahuje se k

Kouřit jsem nepřestala, ale protože to nechci, zpatra na to kašlu.

10.května » blog.idnes.cz
Někdo kouří, někdo si kouše nehty. Všechno to (a jiné zlozvyky) jsou dudlíky, náhražky. Mysl je programovatelná. Jde jen o to zbavit se starých nastavení mysli, které nejsou k ničemu a vtisknout jí nové, užitečné.

Nejdřív koks a teď černoch. Co Lidl vytáhne z krabice příště?

5.ledna » blog.idnes.cz
Žárlivost vstoupila do českých ložnic. Kluk z plakátu útočí! Manželé sedí u kamen a pálí reklamní smetí naváté místní brigádnící Jitkou. Tož na tého kláádóóóna ňa ta moja kóókat nebééde...

Rebélie proti vlastnímu tělu. Jaký je váš důvod ke kouření?

28.prosince » blog.idnes.cz
Uklidňuje mě to. Chutná to. Zabíjím tím čas. Nedám na kouření dopustit i když vím, že je to špatné. Budu se bít za práva kuřáků! Do doby než přijde první infarkt...

Podivný přístup České pošty. Dlužníci jako zdroj příjmu

10.prosince » blog.idnes.cz
Je pro vás padesát korun hodně, nebo málo? Česká pošta pro své zákazníky připravila službu: Výpis z registru exekucí. Poplatek? Padesát korun. Problém je v tom, že ani po zaplacení, nebudete vědět, kolik vlastně dlužíte.

,,Sockou" do práce, jako frajeři. Průlomové rozhodnutí Evropského soudu

3.prosince » blog.idnes.cz
Tuhle zprávu ocení všichni gurmáni a hlavně ti, co to mají do práce daleko a musí dojíždět. Evropským soudem Vám byla nadělena pěkná snídaně a svačinka. Tedy pokud budete chtít.

Vyzývám tímto všechny tažné ptáky, aby se vrátili zpět do svých zemí!

30.listopadu » blog.idnes.cz
Upozornění: Čtení příspěvku lze kdykoliv přerušit, přehodnotit své názory, říct o tom sousedce a pokračovat ve čtení!

Přišel čas nahradit ministra Babiše umělou inteligencí?

25.listopadu » blog.idnes.cz
V České republice mají jednu zvláštnost. Její občané, tam ještě stále chodí (nechodí) k volbám. Společně s Bulharskem a Rumunskem tak patří k posledním členským státům EU, které si ještě neosvojili řízení státu, umělou inteligencí

Opustil jsem španělku kvůli fince. A pak přišlo peklo...

23.listopadu » blog.idnes.cz
Sám v Maroku, bez peněz a přítelkyně. Jsou to dvě hodiny, co Emma odešla. Vzala sebou úplně všechno. Jediné co mi zůstalo, je zlomené srdce a můj cestovní pas.

Zemanovci: Kde je vaše pravda a láska?

20.listopadu » blog.idnes.cz
Spojovat společnost je jako pít vaječný koňak a prokládat to zelenou. Můžou vedle sebe existovat, ale zkuste to spojit a bude vám zle!

Rok mi trvalo, než jsem šel k lékaři. Zjistili mi rakovinu varlete

19.listopadu » blog.idnes.cz
Moje problémy začaly tím, že mi ztvrdlo pravé varle. Bylo mi to divné, ale moc jsem to neřešil. Můj stav se postupně zhoršoval. Lékařka mi oznámila, že mám rakovinu varlete a metastáze v břiše a plicích

Vězeňská služba po Česku. Anarchie na Pankráci

15.listopadu » blog.idnes.cz
Jste vězeň, ale vlastníte univerzální klíč, který vám otevře skoro všechny mřížové dveře ve věznici. Latinská Amerika, říkáte si. Omyl! Vazební věznice Praha - Pankrác!

Pravdoláskař je můj Pit bull

4.října » blog.idnes.cz
Všichni poradci prezidentů, se asi shodnou na tom, že nejslabším článkem veřejné debaty, je publikum. To se potvrdilo i onoho deštivého odpoledne. Řečníkem na malém pódiu nebyl nikdo jiný, než sám Miloš Zeman.

Tato informační stránka o Miroslav Semecký zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Miroslav Semecký" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes