15
new stories - click to show

Lubomír Stejskal

Related to

Slovo k Červené středě

21:14 » blog.idnes.cz
„Akce, jejímž smyslem je veřejně si připomenout všechny, kdo jsou ve světě pronásledováni pro své náboženské přesvědčení,“ čteme vysvětlení na webu Víra.cz. Letos připadla Červená středa na 25. listopadu 2020.

Tažení proti Ramadanovi pokračuje

24.November » blog.idnes.cz
Po zveřejnění fotografie, na níž je egyptský herec a zpěvák Mohamed Ramadan zvěčněn s izraelským zpěvákem Adamem Omerem během setkání v Dubaji, nenávistná kampaň proti Egypťanovi nebere konce.

Šok: Ramadan půjde k soudu

23.November » blog.idnes.cz
V neděli 22. 11. jsem v článku „Festival nenávisti“ informoval o tom, že se egyptský zpěvák Mohamed Ramadan nechal vyfotit v Dubaji se svým izraelským kolegou Adamem Omerem.

K dění kolem Rady České televize

23.November » blog.idnes.cz
Vypadá to tak: že se jako bumerang vrací ozvěna takzvaná televizní krize (v ČT) z přelomu let 2000/2001. Píšu takzvaná, protože jsem ji od počátku vnímal jako rebelii, s níž jsem se neztotožnil.

O přejmenování jedné ulice

22.November » blog.idnes.cz
Před několika dny přišla zpráva z ontarijského města Ajax, které je součástí aglomerace Velkého Toronta, že tamní radnice rozhodla o přejmenování ulice Langsdorff Drive. Proč a kdo vlastně byl Langsdorff?

Jak americký ministr přestěhoval letiště

21.November » blog.idnes.cz
Nedávno jsem psal o historické návštěvě bahrajnského ministra zahraničí Alzayaniho v Jeruzalémě, přičemž web bahrajnského ministerstva zahraničí a tamní oficiální tisková agentura BNA sveřepě tvrdily, že host byl v Tel Avivu.

K věci: Prosba o modlitby za Hanu Lipovskou

20.November » blog.idnes.cz
Mluvčí českého prezidenta napsal 18. listopadu na svém Twitteru: „Podpořte, prosím, modlitbou o rozvahu a sílu - nebo třeba jen symbolicky lajkem - Hanu Lipovskou!“

Na okraj draftu NBA 2020

19.November » blog.idnes.cz
Ve středu 18. listopadu 2020 se konal odložený draft basketbalové ligy NBA, a to ještě netradičně kvli koronaviru pomocí videokonference.
Sarah Palinová - Americká republikánská politička
Ivan Brezina - Novinář

Tato informační stránka o Lubomír Stejskal zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lubomír Stejskal" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes