15
new stories - click to show

Ondřej Bartoněk

Related to

Cesta na Marathon Majors: Bostonský maraton - jak si naplánovat cestu a vše kolem

27.March » Seznam Médium
Má cesta do Bostonu se kvapem blíží. Jak jsem si celou akci naplánoval? Jak budu cestovat a bydlet? Kolik to bude stát? A na co dalšího je třeba při takovém letu do USA myslet?

Cesta na Marathon Majors: Jak stáhnout cílový čas o dalších 7 minut

2.February » Seznam Médium
Začátek roku u běžce obnáší plánování další sezóny. Moje letošní běžecké snažení bude cílit na to, abych se kvalifikoval na maraton v Berlíně v roce 2025. Musím zaběhnout nejhůř za 2:45, tj. téměř o sedm minut rychleji, než se mi zatím podařilo.

Tichým zabijákem seniorů není alkohol, ale samota

2.February » Seznam Médium
Nechci zlehčovat problém, kterým jednoznačně je nadměrné pití alkoholu. Jen si nemyslím, že to je onen tichý zabiják seniorů. Tím skrytým a těžce odhalitelným je totiž samota.

Unikátní svazková škola Vida hledá klíčovou postavu

2.February » Seznam Médium
Její stavba pokračuje na plné obrátky, současně ale začalo pro svazkovou školu Chýně a Hostivic další zásadní období. Na plno je spuštěný výběr nového ředitele nebo ředitelky.

Na Hromnice o hodinu více v České republice neplatí

2.February » Seznam Médium
Hromnice, pohanský svátek boha hromu, jsou důležitou oslavou přicházejícího jara, podobně jako keltský svátek Imbolc. Hromnice jsou také svátek, ke kterému se v českém prostředí váže nejvíce pranostik.

Ministři by si mohli přečíst Konfucia a vyvarovat se tak špatných konců

2.February » Seznam Médium
Když procházíme zmínky o daních v některých náboženstvích, napadá mě, že vše již bylo vymyšleno a vyzkoušeno. Mnohé bylo zapomenuto a nyní musíme znovu přijít na to, že co zavádíme, je blbost.

Ztlumím si rádio, abych lépe viděla při couvání

2.February » Seznam Médium
Přijedu na parkoviště, najdu místo, připravím se k couvacímu manévru a… ztlumím nebo vypnu rádio. Proč? Přece proto, abych lépe viděla.

Alkohol, exekuce i zdravotní problémy: navzdory nadstandardním důchodům senioři mnohdy živoří

2.February » Seznam Médium
Nářky nad nízkými důchody plní mediální prostor už dlouhé roky, ale v posledních letech je to dost neoprávněné. Důchody totiž rostou mnohem rychleji než průměrná mzda. Proč tedy senioři se svými příjmy nevychází?

Dotýká se tě chudoba? Tak jak je možné, že máš internet

2.February » Seznam Médium
Když bys byl opravdu chudý, nemáš internet, mobilní telefon, ani počítač. Na diskusích a sociálních sítích bys nebyl slyšet.

Cesta na Marathon Majors: Jak zhubnout šest kilo proti své vůli

9.January » Seznam Médium
Vždycky říkám, že změna, která obnáší vystoupení z komfortní zóny, není jednoduchá, dokud si nenajdeme nějaký konkrétní spouštěč. Nebo se taky může stát, že změna přijde samovolně jako vedlejší produkt jiné ctnostné činnosti.

Stopař aneb statistika pravděpodobnosti

4.October » Seznam Médium
Světlomety zdráhavě osvětlovaly silnici přede mnou. Jednu ruku na volantu, druhou na loketní opěrce, měl bych napsat, že jsem se zcela soustředil na noční jízdu.
Štěpán Mareš - Český kreslíř komiksů

Tato informační stránka o Ondřej Bartoněk zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ondřej Bartoněk" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes