15
new stories - click to show

Alena Větrovcová

Related to

Dočištění ropných lagun vázne, v Ostravě zůstává kontaminovaná zemina

16.August » iRegiony Impuls
Ropné laguny někdejší rafinérie Ostramo, obří ekologická zátěž, která se nachází jen několik set metrů od centra Ostravy, stále čeká na definitivní vyřešení. Ropné kaly jsou sice už pryč, okolní kontaminovaná zemina ale zůstává na místě. Posun přijd…

Ministerstvo finanací pozastavilo prodej dvou domů v Harrachově. Česká na verdikt soudu

13.July » iROZHLAS
Ministerstvo financí (MF) kvůli žalobě Harrachova pozastavilo chystaný prodej dvou bytových domů v tomto městě. Uvedla to mluvčí ministerstva Alena Větrovcová. Podle znaleckého posudku mají oba bytové domy hodnotu přes 100 milionů korun. Patří sice …

Polsko i výroba načerno. Tak kuřáci unikají vysokým daním

12.July » Seznam Zprávy
Stále více Čechů hledá alternativu k čím dál dražším cigaretám. Někteří přecházejí na zahřívaný tabák či elektronické cigarety, jiní naopak míří do Polska nebo vyhledávají cigarety z nelegální výroby.

Konsolidační balíček: Jste nemocní, vládě jste zkrátka jedno, smiřte se s tím. Kupte si raději knihu

11.July » Seznam Médium
Zvýšení sazby DPH na léky, nulová daň na knihy či tichá vína. Priority české vlády, které moc ekonomů nechápe, ale přesto se o nich dnes jedná ve sněmovně.

Úděl být žena: pivo není tampon, ale daň platíte stejnou

11.July » Seznam Médium
Česká republika se v oblasti dámských hygienických potřeb vymyká. Tato záležitost má významný dopad na ženy a jejich rodiny, přičemž její diskuse a snaha o snížení daně probíhá jak na politické úrovni, tak prostřednictvím feministických aktivit.

Vlastenci, kteří se bojí o stát coby dojnou krávu z dob socialismu

10.July » Seznam Médium
Demonstrují proti bídě, ale nejde jim o blahobyt Čechů. Nebudou se podvolovat Evropské unii nebo NATO, nebudou posílat pomoc Ukrajině a budou odebírat ruský plyn. Proč? Protože je to zkrátka pohodlné a hlavně se to vyplatí.

Erdoğan podporuje vstup Ukrajiny do NATO, říká se tomu také pragmatismus a Putinova noční můra

9.July » Seznam Médium
Erdoğan podpořil vstup Ukrajiny do NATO. Je to velmi zvláštní a poněkud riskantní krok, protože Turecko je z velké části energeticky závislé na Rusku. Je možné, že se však jedná o strategický hybrid náklonnosti. Putin za Erdoğanem dorazí v srpnu.

Bezpečnostní riziko, či politika: případ ruské novinářky Kurbangalejevové smysl nedává

8.July » Seznam Médium
Ruská novinářka Farida Kurbangaleeva byla vyvedena z Pražského hradu při čtvrteční návštěvě ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského. Akreditace, kterou měla platnou, jí ve výsledku moc nepomohla.

Zelenskyj v Praze překvapil dezoscénu, nestačili se připravit a nikomu to nevadilo

7.July » Seznam Médium
Pomáhali jsme a pomáhat budeme dál. To, že Zelenskyj v Česku jedná o pomoci, je logické, ale přesto se najdou ti, kteří to stále nechápou. Válku pochopit nemůžeme, ale princip solidarity bychom mohli.

Proč jsem nebyl na pražské demonstraci za Istanbulskou úmluvu

7.July » Seznam Médium
Zcela srovnatelnou míru stresu a utrpení jako týrané ženy zažívají statisíce zaměstnanců a nezaměstnaných. Na ty liberálové kašlou. A nyní si - po tisící - s konzervativci rozdělí pravicovou nadvládu.

Triumfální vystoupení armády na X. všesokolském sletu v Praze v roce 1938

7.July » Seznam Médium
V červnu a červenci 1938 Praha nežila ničím jiným než X. všesokolským sletem. 6. července přišlo vyvrcholení události, když na strahovském Masarykově státním stadionu vystoupila československá, jugoslávská a rumunská armáda.

Si ještě určitě uděláte čtvrté, ne?

7.July » Seznam Médium
Tuto řečnickou větu čas od času na konto naší rodiny pronese nějaký věštec s příslibem znalosti budoucnosti v oku. Jaký paradox, že většinou jde o člověka bezdětného.

Tato informační stránka o Alena Větrovcová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Alena Větrovcová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes