15
new stories - click to show

Karel Suchý

Related to

Kam se podělo sedm antických divů světa

28.January » Seznam Médium
Seznam sedmi divů antického světa sestavili už Řekové ve starověku, ani tehdy se ale zcela neshodli.

Egypt může pro Gazu udělat mnohem více

12.January » Seznam Médium
Egypt jako přímý soused obou stran Izraelsko - Palestinského konfliktu, rozhodně nevyčerpal všechny své možnosti, jak v tomto konfliktu pomoci.

Nejhorší sérioví vrazi Česka

24.December » Seznam Médium
Česká republika se často považuje za jedno z nejbezpečnějších míst k životu. Nicméně, historie naší země nese stopy brutálních vražd spáchaných sériovými vrahy.

Polský účetní se upálil po invazi armád Varšavské smlouvy do Československa

10.September » Seznam Médium
Ryszard Siwiec byl polský účetní a bývalý člen odbojové Zemské armády, který byl první osobou, která se upálila proti invazi vojsk Varšavské smlouvy do Československa.

Křižácký hrad Malbork patří k nejnavštěvovanějším místům v Polsku

14.July » Seznam Médium
Pomořské vojvodství, které je ze všech 16 polských vojvodství nejseverněji položené, nabízí spoustu zajímavých míst, která byste během své návštěvy neměli vynechat.

Hrad Tintagel je spojený s legendou o králi Artušovi

12.July » Seznam Médium
Hradu Tintagel se nachází vysoko na členitém severním pobřeží Cornwallu. Hrad je neoddělitelně spojen s legendou o králi Artušovi, které staletí podněcovaly představivost spisovatelů a umělců

Mimino v letadle - pomoc!

10.July » Seznam Médium
Mimina a batolata v letadle, to je blbý. Jako fakt blbý, za trest. To by se mělo zakázat. Jako existují kids free restaurace, hotely a resorty, chtělo by to i lety. Jenže pak přijde den, kdy s miminem letíte vy…

Šanci na propuštění mají i doživotně odsouzení. Svoboda je pro každého

10.July » Seznam Médium
Okřídlené heslo recidivistů Zavřít můžou, pustit musej, může mít trhlinu. Pokud je člověk odsouzený k doživotnímu trestu odnětí svobody, k propuštění dojít nemusí. Žádost podat může, rozhodne o ní nezávislý soud.

Proč je skvělé nemít přátele

10.July » Seznam Médium
Nemít žádné kamarády, jó, to vadí. A komu? Opravdu vadí nemít přátele? Spousta lidí nemá přátele a je šťastná, jenom ostatní to nechápou. Zde je pár důvodů, proč je dobré přátele nemít.

Vlastenci, kteří se bojí o stát coby dojnou krávu z dob socialismu

10.July » Seznam Médium
Demonstrují proti bídě, ale nejde jim o blahobyt Čechů. Nebudou se podvolovat Evropské unii nebo NATO, nebudou posílat pomoc Ukrajině a budou odebírat ruský plyn. Proč? Protože je to zkrátka pohodlné a hlavně se to vyplatí.

Tato informační stránka o Karel Suchý zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Karel Suchý" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes