15
new stories - click to show

Olina Táborská

Related to

Co nám předali naši rodiče?

27.November » Seznam Médium
Zeptala jsem se kamarádek, jaké mají vzpomínky na své rodiče. Co jim předali pozitivního. Výpovědi jsem nekrátila. Četla jsem je s nadšením, které snad „chytne“ i vás.

Co jsme chtěli tenkrát, co chceme dnes?

16.November » Seznam Médium
Třicet čtyři let od dvou týdnů, kdy jsem vystála dolík proti Melantrichu a prošla se stávkujícími ČKD Prahou, stojí za vzpomínku. Poslouchám a čtu různé názory, pár podnětů by tedy bylo.

Někdo je miluje, jiný nenávidí

9.November » Seznam Médium
Slovenský nacionalistický politik Danko se opět postaral o nelichotivý věhlas. Navrhuje národní menu ve slovenských restauracích. Nic cizího prý. (Snad mu to vláda vymluví.)

Chtěl jsem vítězit. Moje poslední výhra byla zároveň prohrou

18.October » Seznam Médium
Jak jsem slyšela, tak jsem sepsala. Jsem prostě sběratelka příběhů a už dávno vím, že to, co nabízí život, nikdo nevymyslí, věřím, že ani umělá inteligence.

Jak volím, tak žiju

15.October » Seznam Médium
Kvalita informací ovlivňuje voliče. Jedni si od důvěryhodných zdrojů potvrzují své poznatky, jiní se nechají od nedůvěryhodných, o to důraznějších zdrojů zmanipulovat.

Závist plodí nenávist

14.October » Seznam Médium
Závist je přece lidská vlastnost, jako mnoho jiných vlastností, řeknete si. Ve skutečnosti je závist spouštěčem většiny nesvárů.

I spokojený život má své nároky

8.October » Seznam Médium
„Chcete se mít dobře? Tak pro to něco dělejte.“ (Petr Šimůnek, šéfredaktor Forbes) Když se ti děje něco, co nechceš, odmítni to. Prostě to jen odmítni.

Stockholmský syndrom, nebo co to je?

28.September » Seznam Médium
Mám na Slovensku rodinu i hodně přátel, a tak si dovoluji trochu popřemýšlet o nadcházejících volbách v této malé velké zemi, jak se Slovenská republika prezentuje ve světě.

Ať ho máte rádi nebo ne, je tady

25.September » Seznam Médium
Tak jsem minule stihla oslavit babí léto, jako bych tušila, že vstanu do dne s oblohou šedivou, i když tuším, že během dne ještě na chvíli zmodrá.

Proč se podzimu říká „babí léto“?

20.September » Seznam Médium
Kalendář naznačuje, že nás léto opouští. Loučíme se s ním neradi, i když v posledních letech je spíš protrpíme, nebydlíme-li tak, že nám tropy nevadí. Neznám moc lidí, jimž to vyhovuje.

Tak to bylo a bude

18.September » Seznam Médium
Nedělíme se na černé a bílé, hetero a homo, křesťany a muslimy. Dělíme se na slušné a grázly. Jedni budují a druzí ničí. Jak šel čas, tak tomu bylo a bude.

Tato informační stránka o Olina Táborská zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Olina Táborská" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes