15
new stories - click to show

Miloš Kubík

Related to

TI pejskaři jsou prostě švihlí!

18.January » Seznam Médium
Pejskaři mají svůj svět. Pro ostatní lidi je někdy strašidelný, těžko uchopitelný, mnohdy označován víceméně vlídným gestem, jakým jsou nálepkovány bytosti poněkud mdlého rozumu.

Co mě na pejskařích štve

14.October » Seznam Médium
Toto je reakce na autora článku „Nebojte se, von vám nic neudělá“. Článek samotný je dobrý, ale ještě by šel krásně rozepsat. Já si dovolím uvést v několika bodech pár vlastních zkušeností a zážitků.

„Nebojte se, von vám nic neudělá!“ Oblíbená mantra pohodlných pejskařů

13.October » Seznam Médium
Pejskaři jsou bezohlední. Pomůže k nápravě změna legislativy a pohrůžky přísnými tresty? Přesně tak jsem uvažoval vždy, když jsem četl články, nebo sledoval zprávy o napadení člověka psem.

Nedělní povídání s Miroslavem Fišerem, poděbradským hercem a režisérem

8.October » Seznam Médium
S lidskou věrností je to ošemetné. Leč, výjimky potvrzují nejedno pravidlo. I když se jedná o celoživotní soužití s bytostí zcela nehmotnou, přesto nesmírně inspirující.

Podzimní okurková sezóna. Ministerský krypťák a mrak, z kterého nezaprší

26.September » Seznam Médium
Jako politický kolotoč se jeví přešlapy našich politiků. Premiér Fiala zachránil situaci okolo ministra Blažka, nechal Piráty, aby se vykoupali v pohaně svého referenda a je to další prekérka.

V Milovicích řádili upíři. Neděle v divadle

25.September » Seznam Médium
Neděli lze prožít různě. Procházkou, sportem, nebo, jako v mém případě, kulturou. Zajít do divadla na pohádkové představení? Nakonec, povídám, co bych nezašel, po tolika letech.

Nová opoziční smlouva, pilíře prosperity a únava materiálu

8.September » Seznam Médium
Vize moderního, prosperujícího a sebevědomého Česka. Vize státu pro deset milionů občanů. Vize, která má šanci stát se realitou. Nebo: má v této době vůbec nějakou šanci?

Jedovatá slina a naše slavné prohry

10.August » Seznam Médium
J.Cimrman : Mezi naše slavné prohry patří Lipany, Bílá hora, bitva u Hradce Králové. A ještě pár jistě nevýznamných nepatrností, které tak či onak slouží jen k tomu, aby děti měly z čeho propadat.

Nepříjemný koncert a letní bouře ve sklenici piva

6.August » Seznam Médium
Koncert V…, brilantní představení brněnských profíků nadchne diváka po desetiletích od premiéry. Koncert N… působí těžké spaní pražskému magistrátu. Jo, dělat v Praze kulturu nebude žádná psina.

Chvála divadlu

14.July » Seznam Médium
Mám rád divadlo. Mám rád divadlo jako budovu, jako prostředí, jako způsob komunikace mezi lidmi, taky jako prostředek pro obživu, jako svět se svými ustálenými pravidly a zvyky.

Sexting - věc veřejná. Na síti se ale rizikově chová také 170 tisíc dětí.

12.July » Seznam Médium
Se sdílením fotek s intimním obsahem má zkušenost každé sedmé dítě a každý třetí dospělý. 20 % dětí se v této souvislosti setkalo s nějakou formou jeho zneužití. Obrana proti němu je nicméně možná.

Tato informační stránka o Miloš Kubík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Miloš Kubík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes