15
new stories - click to show

Mates Míka

Related to

Hlavně už to schvalte, název můžete řešit potom

13.February » Seznam Médium
Žijeme bohužel v době, kdy je obal důležitější než obsah. Přesto věřím, že návrh na srovnání práv hetero- a homosexuálních párů projde.

Fico není premiér, naučte se počítat!

1.October » Seznam Médium
V parlamentním systému nestačí k zisku premiérské funkce být nejsilnější stranou v parlamentu. Někteří lidé to ale pořád nemůžou pochopit.

Zrušte už konečně státní svátky

28.September » Seznam Médium
Beru ještě Vánoce a Velikonoce, ale ostatní svátky bych bez milosti zrušil. Nevidím v nich žádný smysl, jen z nich plynou zmatky a komplikace.

„Ve škole tě nenaučí platit daně.“

15.September » Seznam Médium
Možná mi to nebudete věřit, ale mě to teda naučili. A přestože se to může zdát jako velice praktická dovednost, je mi to stejně k ničemu, jako většině ostatních.

Hřbitovy - místa klidu. Nejen toho posledního

22.July » Seznam Médium
V němčině se hřbitov řekne „das Friedhof“, tedy doslova „dvůr klidu“. Troufám si říci, že v žádném jazyce není přiléhavěhjší označení tohoto místa.

Kolikátého je na Marsu? Záleží, zda používáte český, nebo americký kalendář

11.July » Seznam Médium
I když kolonizace rudé planety druhem Homo sapiens zůstává i nadále sci-fi, už dávno máme pro tuto situaci připravený systém udržování času. Nebo tedy několik systémů.

Politická nezávislost a monarchie

10.July » Seznam Médium
Aby dobře fungovala liberální demokracie, je potřeba mít mimo volené instituce i instituce apolitické. Jak toho ale docílit v systému, kde mají veškerou moc volení zástupci?

Kde soudili Bin Ládina? Hned u místa činu

18.June » Seznam Médium
Usáma Bin Ládin nikdy nestanul před soudem. Kdyby se tak ale stalo, kde by to bylo? Nejspíš přímo na Manhattanu, dvě ulice od dějiště jeho majstrštyku.

Krádež století: František Procházka i s půlmiliardou korun uniká už 16 let

15.June » Seznam Médium
Nenápadný obrýlený muž v roce 2007 ukradl přes 540 milionů korun a pak se po něm slehla zem. Po téměř 16 letech nebyl nalezen ani pachatel, ani peníze.

Setkal se stvořitel Dvojčat s jejich ničitelem?

29.May » Seznam Médium
Skutečnost někdy může být zajímavější než konspirační teorie. A pokud někdy o jednom z nich vznikne film, scéna jejich setkání v něm rozhodně nesmí chybět.

Pepík Biden a Voloďa Putin

27.May » Seznam Médium
Přestože americká kultura ovlivňuje celý svět a přejímání anglicismů dosahuje mnohdy až absurdních rozměrů, doufám a věřím, že zdrobňování jmen politiků se u nás neuchytí.

Iron man v čele Monaka

23.May » Seznam Médium
Skutečně málokterá země se může pochlubit tak všestranně aktivní hlavou státu jako Monacké knížectví.

Tato informační stránka o Mates Míka zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Mates Míka" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes