15
new stories - click to show

Richard Sůsa

Related to

Pellegrini, no a co? Prezidenti nejsou mocní páni

7.April » Seznam Médium
Slováci si vybrali novou hlavu státu a u nás z toho jde některým hlava kolem. Nezvykle vysoká volební účast, vítězství spojence premiéra Fica. Těžko ale Slovensko bude utíkat od demokracie právě kvůli prezidentovi.

Z Boží milosti prezident. Republika s mýty a prosbami o hlasy

5.April » Seznam Médium
Při pohledu na slovenskou kampaň s nesmysly o údajné prezidentské moci přemýšlím nad naším podobným přístupem. Nezbývá než ze sebe dělat velikána navzdory zákonům a realitě, jinak neohromíte a hlasy nezískáte.

Senzační strategie Last Train Home ukazuje, že Češi jsou schopni dělat světové hry

5.January » Seznam Médium
Jen málo her se zaměřuje na československé legionáře. Last Train Home je česká historická strategie v níž máte možnost se podívat, jaká byla jejich cesta skrze mrazivé Rusko.

Jak spát pro zdraví podle nového výzkumu

5.January » Seznam Médium
Chcete se dožít vysokého věku? Správný spánek může pomoci. Nové vědecké poznatky o spánku tvrdí, že pravidelnost je důležitější než délka.

Jak si Ukrajinci v Česku žijí doopravdy

5.January » Seznam Médium
Ukrajinci se už stali nedílnou součástí české společnosti. Přesto si to ještě úplně nesedlo a stále jsou osočováni ze všeho možného. Podívala jsem se, co je jim vyčítáno nejčastěji a jak je to ve skutečnosti.

Prokletí knihovního psa aneb horor pro děti?

5.January » Seznam Médium
Marka Hautalu znají čeští čtenáři jako autora temných hororů. Tentokrát ovšem přichází s malou knížkou pro děti s názvem Prokletí knihovního psa, která sice obsahuje náznak strašidelna, ale k jeho obvyklejším dílům má přeci jen daleko.

Blázinec okolo reprezentace a FAČR aneb ukázka profesionální organizace

5.January » Seznam Médium
V posledních týdnech se toho okolo FAČR a české reprezentace stalo mnoho, odstoupením trenéra Jaroslava Šilhavého začínaje a rezignací všech členů sportovní rady konče.

Netradiční svatební rituály světa

5.January » Seznam Médium
Jak probíhá oslava lásky v některých zemích? Poněkud šílené svatební rituály a tradice se konají v různých částech světa.

Další snaha o volby poštou. Nejdelší štreku k urně chce ale zákon zachovat

5.January » Seznam Médium
O hlasování poštou se dlouho mluví, budí také mnoho vášní. Několik nedávných návrhů spíš stálo na snaze předvádět dobro. Chybělo opírání právních předpisů o fakta. Tak je tomu i dnes. Pro všechnu dobrotu ale dál úpí voliči senátorů.

Novým rokem se mění pravidla politických platů. Parlamentu zmrznou, přilepší si v obcích a krajích

29.December » Seznam Médium
V poslední pracovní den roku 2023 vyšly ve Sbírce zákonů očekávané předpisy s novými pravidly platů a odměn našich zástupců. Uplatní se hned od 1. ledna 2024. Někdo zůstane při starém, někteří obecní zastupitelé naopak mohou usilovat o trojnásobek.

Slovensko a hlasování poštou. Snad méně problémů než minule, ať se (ne)poučíme z chyb

30.September » Seznam Médium
Na Slovensku hlasování poštou existuje, využít ho jde při trávení dne voleb v zahraničí. Slováci žijící mimo svou zemi ani jinou možnost k účasti nemají. Omezení ale spočívá v dlouhém posílání zásilky ze vzdálených zemí.

Dvoudenní volby mají zůstat kvůli tradici. Komunistům za ni ale neděkujeme

11.September » Seznam Médium
Dlouhodobý záměr o zavedení jednodenních voleb se zatím neuskuteční. Někteří politici mluvili o zachování dvoudenní tradice. Chyběla jen chvála komunistů, kteří ji zavedli. A zmínky o tom, že ji někdy i dnes nedodržujeme.

Tato informační stránka o Richard Sůsa zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Richard Sůsa" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes