15
new stories - click to show

Dominika Jandorová

Related to

Kdo nemá svého hejtra, jako by nebyl. Nenechte se pohltit online nenávistí

9.April » Flowee
Před pár lety jsem udělala velkou chybu. Experimentovala jsem tehdy s psaním poezie a napadlo mě, že by bylo fajn mé výtvory někde zveřejnit a dostat zpětnou vazbu. Našla jsem český web, určený právě pro tento účel, a po delším váhání jsem našla odv…

Bakterie, která roznáší štěstí. Najdete ji v půdě a možná pomůže v prevenci PTSD

4.April » Seznam Médium
Říká se jí „happy germ“, šťastná bakterie. Ne snad, že by hýřila úsměvy a nadšením z každého setkání s člověkem, i když kdo ví. Dokáže však pozitivně působit na lidskou psychiku.

Nizozemsko: Země jako stvořená pro milovníky sýrů. Najdete zde i cech nosičů sýra

26.March » OnlyU
Nizozemské tradiční sýrové slavnosti a rozmanité druhy sýrů lákají návštěvníky z celého světa. Však také tato země zůstává jedním z hlavních hráčů na světovém trhu se sýry.

Křeháčky: Na placky z nekynutého těsta budete potřebovat jen tři ingredience

26.March » OnlyU
Křesné placky, křeháčky, křesné pekáče, hnětánky, přesné pagáče, přesňáky, krajance, loupané pagáčky – tyto nenápadné placky nasbíraly dlouhou řadu různých názvů. Seznam ingrediencí potřebných k jejich přípravě je naopak velmi krátký.

Císařský trhanec neboli Kaiserschmarrn: Oblíbený moučník císaře Františka Josefa I.

25.March » OnlyU
Císařský trhanec, v Německu známý jako Kaiserschmarrn, je jemně sladká trhaná palačinka, kterou měl v oblibě sám rakouský císař František Josef I. Podává se jako dezert, případně lehký oběd, s jablečnou nebo švestkovou polevou.

„Běž do háje“ je rada nad zlato. Příroda působí na naši psychiku i vztahy

25.March » Flowee
„Běž se projít. Čerstvý vzduch ti udělá dobře.“ Tuto radu jste už někdy určitě dostali, nebo ji dokonce sami dali. S přírodou jsme spjati od svého vzniku a strávili jsme v ní takřka celý svůj vývoj.

Brčka na pranýři. Navzdory zjevným negativům mají i své přínosy

24.March » OnlyU
Brčka mohou chránit před expozicí bakteriím i před zabarvením zubů. Na druhou stranu, časté používání brček může vést k vráskám kolem úst a nadýmání. Měli bychom se jich tedy vzdát?

Uvařte si sýrovou omáčku s těstovinami, které nesou jméno po slavném italském zpěvákovi

23.March » OnlyU
Existuje více než 300 druhů těstovin a ještě mnohem více jejich tvarů. Jedním z těch nejextravagantnějších jsou vroubkované vývrtky, které původně nesly jméno po slavném italském zpěvákovi.

Vyrobte si domácí WC bloky. Ušetříte a přispějete k ochraně životního prostředí

22.March » OnlyU
Čistý záchod nejen lépe vypadá, ale také nezapáchá a nedrží se v něm bakterie. Ovšem lepší než komerční WC bloky jsou ty vyrobené doma. Neobsahují totiž agresivní chemikálie a vyjdou levněji.

Kremeš miloval i papež. Vyzkoušejte recept od vítězky MasterChefa

10.March » OnlyU
Kremeš je jedním z nejoblíbenějších dezertů v Evropě. Pokud si ho uděláte podle receptu vítězky MasterChef Česko 2019 Kristíny Nemčkové, pochopíte, proč ho miloval i papež.

Cher: Bohyně popu i skvělá kuchařka. Vyzkoušejte její havajské masové kuličky

9.March » OnlyU
Označení „bohyně popu“ nezíská jen tak někdo. Úspěšná zpěvačka a oscarová herečka Cher si ho však plně zaslouží. Za zmínku stojí i její kuchařské dovednosti. Do kuchařek se dostal její recept na havajské masové kuličky.

Kdo byl legendární Geronimo? Vůdce Apačů, který kolonizátorům nikdy neodpustil vyvraždění své rodiny

7.March » OnlyU
Geronimo, legendární vůdce a léčitel kmene Apačů, proslul svou neústupností v boji proti bělošským kolonizátorům. Po letech bojů se Geronimo nakonec musel vzdát, přesto platí za jednoho z největších hrdinů Divokého západu.

Tato informační stránka o Dominika Jandorová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Dominika Jandorová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes