15
new stories - click to show

Michael Jedzok

Related to

Šťastná čísla a znamení zvěrokruhu: Co o nás může prozradit numerologie?

17.August » Seznam Médium
Každé znamení zvěrokruhu má svá specifická šťastná čísla, která jsou spojována s jeho charakteristikami a vlastnostmi. Tato čísla mohou pocházet z různých zdrojů, jako je datum narození, partnerovo datum narození nebo astrologie.

Jsme ve vesmíru opravdu sami?

16.August » Seznam Médium
Již od objevu první exoplanety se nám odhaluje fascinující panoráma vesmírného sousedství. Více než tisíce potvrzených exoplanet a stovky dalších kandidátů naznačují, že planety kroužící kolem jiných hvězd jsou pravidlem, ne výjimkou.

Vyrobte si sami domácí dětské příkrmy. Jsou levnější a zdravější!

16.August » Seznam Médium
Výživa novorozenců a batolat patří mezi nejdůležitější starosti pro každou maminku. S nástupem zdravého stravování do popředí se stále více rodičů obrací k vytváření vlastních domácích příkrmů pro své malé poklady

Jak si správně přát toho nejlepšího životního partnera či partnerku

5.June » Seznam Médium
Podívejte se na titulní fotografii dvou lidí, kteří se milují a věřte, že takový krásný cit potká i vás. Každý si zaslouží lásku, pro každého někdo někde čeká.

Prezident Pavel s ČNB reálně moc nezmůže. Jak je to s jmenováním a odvoláváním členů rady?

5.June » Seznam Médium
Kde selhává ČNB a jak je to se slavnou prezidentskou pravomocí „jmenovat a odvolávat členy bankovní rady“?

Fugu: Japonská pochoutka z jedovaté ryby se těší velké oblibě

5.June » Seznam Médium
Už jste slyšeli o japonské pochoutce fugu, která se připravuje z ryby obsahující ve svých orgánech tetrodotoxin, který je jedovatější než kyanid?

Rodičovství ve věku digitálního světa: Jak se vyrovnat s vlivem technologií na děti

5.June » Seznam Médium
V dnešním digitálním světě jsou technologie všudypřítomné. Mobilní telefony, tablety, televize a internet jsou nedílnou součástí našeho každodenního života.

Jako hráč už Laštůvka Baníku nepomůže. Spojení s klubem by ale mělo setrvat

5.June » Seznam Médium
Končící sezonu musí Baník Ostrava opět hodnotit jako nepovedenou. S evropskými poháry se fakticky rozloučil už v průběhu podzimní části a postupně tým sám sebe usvědčoval z toho, že stále hledá správnou cestu k lepším fotbalovým zítřkům.

Doporučené vitamíny a minerály pro vegany a jak je získat z rostlinné stravy

5.June » Seznam Médium
Veganská strava, která se vyznačuje absencí živočišných produktů, může být vysoce zdravá a vyvážená, pokud je správně plánována. Jednou z klíčových oblastí, kterou vegani musí sledovat, jsou vitamíny a minerály.

Justice se poprvé setkala s agresivními extrémisty. Dav zaútočil na soud

5.June » Seznam Médium
Ještě se to nestalo. Předpovídat se to také nedalo. Přesto se to stát může. Dav jedná nekonstruktivně, krátkodobý cíl je vyvolat střet, zaujmout. Osobnost člověka v davu mizí, stává se nástrojem.

Z manželství pro všechny se stal tradiční bubák. Nevidím důvod

5.June » Seznam Médium
Otázka nestojí, jestli uchráníme tradiční pojetí manželství a rodiny, ale jak dlouho budeme ještě některým bránit, aby se vzali. A hlavně proč?
Štěpán Mareš - Český kreslíř komiksů

Tato informační stránka o Michael Jedzok zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michael Jedzok" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes