15
new stories - click to show

Marek Šimon

Related to

ŽIVĚ: Divadlo Járy Cimrmana zahajuje 55. sezónu v rozhlasové kavárně

7.September » Český rozhlas
Sledujete živou besedu s herci Divadla Járy Cimrmana, kteří vstupují do 55. divadelní sezony. Vladimír Kroc v rozhlasové kavárně zpovídá herce Zdeňka Svěráka, Miloně Čepelku, Petra Bruknera, Marka Šimona, Petra Reidingera a Miroslava Táborského.

Do hotelů na Krumlovsku se zatím rekreanti nehrnou, na Šumavě bude plno

Hotely a penziony na Krumlovsku jsou konečně plně k dispozici hostům, ale zájem o ubytování se rozjíždí dost ztuha.

V Pardubicích nalétali na Albatrosech už 20 tisíc hodin

12.February » Kurzy.cz
Před několika dny dosáhlo pardubické Centrum leteckého výcviku (CLV), které spadá pod strategický státní podnik LOM Praha, s. p., významné profesní mety – 20 tisíc letových hodin na vojenských letounech L-39C Albatros. Tohoto důležitého profesního...

Nemocnici darovali UV lampy, které ničí všechny bacily, včetně koronaviru

Postaví se na dvacet minut až hodinu do prázdného pokoje nebo na operační sál a sama zlikviduje všechny choroboplodné zárodky. Pokud zaznamená pohyb, sama se vypne, protože člověku by škodila. Řeč je o germicidní lampě s UV zářením.

Sedm statečných hostinských. Příběh šestý: Bez života

Dokázali čelit osudu, když museli v první vlně koronavirové pandemie zavřít své podniky. Jedinou šancí bylo stát se samuraji u výdejních okýnek. „Nejde to jinak. Nechceme skončit nebo dát výpověď lidem, kteří už jsou jako naše rodina,“ znělo z úst...

Afrika

19.October » Informuji.cz
Cimrman / Smoljak / Svěrákaneb Češi mezi lidožravci Délka představení... | Praha 3 - (2020-12-01 19:00:00 - 2020-12-01 00:00:00)

Tato informační stránka o Marek Šimon zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Marek Šimon" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes