15
new stories - click to show

Vít Janda

Related to

Elon Musk - čtvrtá kosmická velmoc

22.September » Seznam Médium
Zatímco Rusko jako první vypustilo umělou družici, ba i poslalo člověka do vesmíru, Američané zvítězili v rozhodující bitvě o Měsíc. Teď se však nenápadně dere do popředí nejen Čína, ale především Muskova firma SpaceX.

Mám z toho husí kůži! Proč a jak na našem těle husí kůže vzniká?

15.September » Seznam Médium
Husí kůže vzniká jako reakce na chlad, například když vylezete z vody, nebo na intenzivní pocity, například když jdete potmě přes park a slyšíte za sebou nějaké kroky. Podrobněji nám to poví Zuzana.

Houbařské žně po česku

14.September » Seznam Médium
Také vás plně uchvacuje krása podzimní přírody, kdy se v mechu hlubokých lesů lesknou ranní rosou pokryty jako drahokamy kloboučky čerstvě vyklubaných hříbků? A ke kterému druhu houbařů vlastně patříte? Poznáte se v tomto článku?

Hvězdný prach a my

13.July » Seznam Médium
Pokud za vlahé letní noci zakloníte hlavu a necháte se okouzlit tou miliardou hvězd, pro nás zatím nedosažitelných sluncí, nemusíte propadat lidské malosti, neboť my všichni jsme děti těchto hvězd!

Cyril a Metoděj - první lobbisté Východu

30.June » Seznam Médium
Proč historie neustále tlačí naši zemi na východ? A čím to začalo? Byli snad Cyril a Metoděj trojskými koňmi expandující Byzancie? A kdo je jimi nyní?

Političtí sedmilháři

20.June » Seznam Médium
Proč se u nás tak lže, když i prezidentská standarta nás nabádá k úplnému opaku? Že ryba smrdí od hlavy, věděli již naši předci.

Mohou se Piráti dovolávat morálky?

12.June » Seznam Médium
Piráti se rádi ohání morálkou. Bohužel se zdá, že pro Piráty z Prahy 5 zůstalo slovo morálka jen jako nálepka. Obsah se jaksi vytratil.

Plivnutí ruským jedem

12.June » Seznam Médium
Některé činy jsou tak ohavné, že je nelze ospravedlnit ničím. Dokonce ani dětským věkem. Pokud bychom o to usilovali, dnešní děti si je přenesou do dospělosti. A z plivanců se stanou pistole.

Pivo versus víno

31.May » Seznam Médium
Mají vinné sklípky větší společenskou důležitost než malé hospůdky? Proč jsou pivaři diskriminováni? Je toto spravedlivé rozhodnutí?

Tato informační stránka o Vít Janda zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vít Janda" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes