15
new stories - click to show

Mirabel Starling

Related to

Syndrom vyhoření se netýká jen oblasti práce

19.February » Seznam Médium
Práce, domácnost, vztah, mateřství, péče o blízké. Tam všude se můžeme setkat se syndromem vyhoření. Přichází plíživě. A pak nás jednoho dne nekompromisně vypne. Nepustí nás ani o krok dále.

Aspergerův syndrom - příběh Filipa

19.February » Seznam Médium
Aspergerův syndrom se řadí mezi poruchy autistického spektra. Tito lidé mají průměrné až nadprůměrné IQ, ale mají velké problémy se sociální interakcí. Tato porucha má desítky podob. Filip je na světě jen jeden.

Hornické dresy prolomily černou sérii Baníku. Je Hapal zachráněn?

19.February » Seznam Médium
Důležitá bitva o body mezi týmy s ambicemi hrát příští sezonu v evropských pohárech se odehrála v Mladé Boleslavi. Do města škodovek zavítal na jaře zatím ve všech směrech nulový ostravský Baník.

Region Essequiba: Hrozí světu další mezistátní konflikt?

19.February » Seznam Médium
V prosinci loňského roku se ve Venezuele konalo referendum o anexi Essequiba, který si Venezuela dlouho nárokuje, ale oficiálně je součástí Guyany. Tím se znovu výrazněji rozhořel spor o tento region.

Lidské skopičiny včera, dnes a zítra

19.February » Seznam Médium
Každý bytový dům má svého magora. Když tě udivuje až frustruje chování nějakého souseda, aspoň si můžeš oddechnout, že tím magorem nejsi ty.

Londýnské turistické pasti

13.February » Seznam Médium
Londýn je turisticky atraktivní místo, v zásadě velmi vstřícné a přívětivé. Najdou se v něm pochopitelně i turistické pasti. Ostražitost se vyplatí zejména při stravování a ubytovávání.

Al Capone to s masakrem na svatého Valentýna přehnal. Použil policejní uniformy

13.February » Seznam Médium
Až dvě stě mrtvých během čtyř let. Takovou bilanci měly války mezi chicagskými gangy. Králi podsvětí Al Caponemu však masovou vraždu ze 14. února 1929 nikdy nedokázali. Do vězení šel za daňové úniky.

Kaddáfího Amazonky: elitní osobní garda, jejíž členky neváhaly obětovat ani svůj život

13.February » Seznam Médium
Libyjský vůdce byl vždy považován za výstředního. I tak ale bylo pro mnohé překvapením, že se jeho osobní ochranka skládá výhradně z žen. Ty si údajně sám vybíral a musely podstoupit náročný výcvik.

Polštější než papež a nestydí se to přiznat

21.October » Seznam Médium
Východoevropští kněží varují své ovečky, aby se nenechali zmást slovy jejich vlastního nadřízeného sídlícího ve Vatikánu.

Tato informační stránka o Mirabel Starling zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Mirabel Starling" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes