15
new stories - click to show

Jakub Vlach

Related to

Dnešní děti nerozumí už ani večerníčku o Rumcajsovi a Mance

2.April » Seznam Médium
„Dnešní děti neumí už ani pořádně česky, jsou to samá cizí slova a patvary,“ postěžoval si mi kamarád, který se amatérsky věnuje korekturám různých textů. „Nerozumí už ani klasickým večerníčkům!“

Sprostý dětský slang: Kdy je čas zasáhnout a kdy nechat být?

21.March » Seznam Médium
Sprostá slova jsou dnes běžným slovníkem našich školáků. Éra Rychlých šípů dávno pominula a nastoupila doba slovníku bývalého prezidenta Miloše Zemana.

Otcové u porodu ani po 8 letech od rozhodnutí ústavního soudu nejsou zadarmo

18.March » Seznam Médium
Je to ten okamžik, co změní životy obou manželů - narození dítěte. Otcové u porodu nejsou jenom ti, co drží ruku matky a doufají, že to nějak dopadne. Přítomnost tátů je totiž hlavně o podpoře.

Komenský vs. Wildová: Jak změnit pedagogické fakulty a ušetřit miliardy

22.February » Seznam Médium
V minulém týdnu proletěla éterem zpráva, že volání po další stávce ve školách sílí, proboha už zase? Není to rok, co by se neřešil nedostatek financí v resortu školství, peněz je přitom vcelku dost.

Lepší škola na Déčku, jak pro koho! O právech a trestech ve výchově

20.February » Seznam Médium
Déčko přispěchalo s novým pořadem Lepší škola, v němž učitelka Štěpánka radí školákům s jejich potížemi ve škole. Bohužel některé díly jsou zavádějící a nepravdivé, čímž vytvářejí dojem, že podporují žáky „potížisty“.

Zanedbaná trať Mladotice – Kralovice: Správa železnic a 30 let ignorace

13.February » Seznam Médium
Na okraji Středočeského a Plzeňského kraje leží železniční trať opředená nostalgií a spojující obec Mladotice s Rakovníkem. Bohužel, tento 12 kilometrů dlouhý úsek, který kdysi pulsoval životem, je nyní v oficiální výluce už více než 28 let.

Izrael: Spor o to, kdo je na snímku z šestidenní války a šalomounské řešení

13.February » Seznam Médium
Patrně každý, kdo se o něco víc než jen povrchně zajímá o arabsko-izraelský konflikt, zná jednu ikonickou fotografii (obr. 1) z doby šestidenní války (1967).

Bestsellerový Karika předkládá zlo, které je i nad síly komunistické StB

13.February » Seznam Médium
Esenbáci, ztracené děti, estébák závislý na rohypnolu, mučící techniky StB a samá krev. Vše v okolí Tribeče, Čebratě a Ružomberku v tuhých mrazech 60. let 20. století. Při čtení člověku až mrazí…

Jste opice, nic víc. Patří řeporyjský starosta před soud?

7.February » Seznam Médium
Kontroverzního starostu pražských Řeporyjí Pavla Novotného čeká soud, informace se objevila ve včerejších médiích, a ani mě moc nepřekvapila, není to poprvé, co má tento politik ODS problémy se zákonem.

Dětský home office jako lék na spor o domácí úkoly

1.February » Seznam Médium
Poslední týden se debata v učitelských kruzích točí převážně kolem domácích úkolů, čemuž vděčíme polským kolegům, kteří zrušením této „tradice“ otevřeli pomyslnou Pandořinu skříňku.

Jestli dostaneš trojku, nevracej se domů

31.January » Seznam Médium
Zdá se vám to jako vtip? Ne to není, bohužel se to stalo. Myslím však, že reparátů může být mnoho, důležité je ta zkouška úspěšná.

Tato informační stránka o Jakub Vlach zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jakub Vlach" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes