Antonín Šůra

Related to

Co nevíte o Hrátkách s čertem? Káča si sáhla na život, kudrnatý anděl propadl hazardu a kulisy byly jedovaté

28.December » Super.cz
„Prachsakra! Poustevníka jsem zachránil od pekla, loupežníka jsem zachránil od pekla a teď ho s tebou, Káčo divoká, budu mít já sám!“ postěžuje si v závěru pohádky Hrátky s čertem (1956) vysloužilý dragoun Martin Kabát.

Vzpomínáte? Hrdinou prvního dětského televizního seriálu byl popletený robot Emil

16.December » ExtraStory.cz
Robot Emil byl prvním sci-fi televizním seriálem Československé televize, který spatřil světlo světa na počátku 60. let 20. století. Jednalo se o hraný seriál, kde hlavní humorně pojatou postavou byl roztomilý robot Emílek.

Komik a bavič Antonín Šůra v Americe neuspěl, propadl hazardu a skončil tragicky

30.August » ExtraStory.cz
Skvělého českého komika Antonína Šůru známe především z role anděla Theofila ve filmu Hrátky s čertem. Když v roce 1968 dostal nabídku angažmá v zábavním podniku amerického Las Vegas, neodolal. Jeho účinkování však nebylo úspěšné. Poté propadl hrá...

Rozmarné léto v říčních lázních pana Antonína Šůry alias Důry

3.August » ExtraStory.cz
Koncem 19. století vznikly na břehu řeky Vltavy u Zbraslavi nové říční lázně. Vybudoval je milovník vodního živlu Antonín Šůra, jehož nepřehlédnutelná osoba se stala předlohou pro románovou postavu plavčíka Důry z Vančurova Rozmarného léta.

Sezona v Divadle Viola vyvrcholí premiérou Rozmarného léta

9.June » First Style
Není mnoho šťastnějších způsobů, jak prožít vlahý červnový večer, než s Rozmarným létem v Divadle Viola! Legendární scéna se s letošní divadelní sezonou loučí uvedením adaptace Vančurovy nesmrtelné, hravě humorné novely Rozmarné léto a to premiéro...

V Divadle Viola vyvrcholí sezona premiérou Rozmarného léta

5.June » Divadlo.cz
Legendární scéna se s letošní divadelní sezonou loučí uvedením adaptace Vančurovy nesmrtelné, hravě humorné novely Rozmarné léto a to premiérou v neděli 23.

Tato informační stránka o Antonín Šůra zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Antonín Šůra" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes