15
new stories - click to show

Zdeněk Bárta

Related to

Bude Babiš místo koblih rozdávat dámské vložky...?

25.November » blog.idnes.cz
Dámské vložky pro chudé ženy zdarma? ANO! Babiš našel další způsob jak rozhazovat peníze. Stamiliony. Ty má zajistit kouzelnice Schillerová, která na Ministerstvu financí tahá miliardy z klobouku jako králíky. Tak snadné to je...

Troll Trump. To opravdu někdo věřil jeho lžím...?

25.November » blog.idnes.cz
Konec. Další stát - Pensylvánie potvrdil výsledky prezidentských voleb. Skončí trapné trolení Trumpa na Twittru? Pochopil ten egoistický narcis a klaun, že "nejlepšího prezidenta americké historie" voliči prostě už nechtějí?

Kanál Zeman. Fantasmagorie....

13.November » blog.idnes.cz
Ostravští zastupitelé v čele s primátorem Macurou ( ANO) označili připravovanou stavbu kanálu Dunaj - Odra - Labe, která má začít v jejich regionu za fantasmagorii a zvěrstvo. Zastavte Zemanův kanál ! Tak vyzývá Ostrava vládu.

Gratulace pro Bidena a Republikány....

7.November » blog.idnes.cz
Předčasné? Situace je čím dál víc jasná. Desítky milionů hlasů zaslaných poštou rozhodly. Demokratický kandidát Biden (78) porazil ořvaného hloupého klauna, kterému se podařilo rozeštvat celou Ameriku. Trump (74) prohrál....

Jak se cestuje světem s exotickými zvířaty aneb rekordman Zdeněk Bárta převezl už přes 435 žiraf

1.November » ČRo Hradec Králové
Rekordman v transportu žiraf - a tím podle mého Zdeněk Bárta, vedoucí oddělení výměny zvířat v Safari Parku Dvůr Králové, musí být, protože převezl už víc než 435 žiraf - vyrůstal mezi příslušníky světa fauny od útlého věku.

V sobotu plné obchody. Jak překvapivé....

1.November » blog.idnes.cz
Tak se stalo přesně to, co mohl předpokládat každý kdo používá mozek. Naše vláda a její "experti" to bohužel nejsou. Zákaz nedělního prodeje logicky nahnal více zákazníků do obchodů v jiné dny. Jiný výsledek nebyl ani možný.

Zákaz! V neděli zavřeno. V sobotu plno….

27.October » Pravý prostor
ZDENĚK BÁRTA Zakázat něco jen aby se něco zakázalo? To je už zoufalá strategie vlády? To si opravdu někdo myslí, že když se v neděli zavře tak se omezí pohyb lidí? Ti prostě budou muset nakupovat v sobotu nebo jindy a obchody budou plnější. Zákaz ...

Zákaz! V neděli zavřeno. V sobotu plno....

27.October » blog.idnes.cz
Zakázat něco jen aby se něco zakázalo? To je už zoufalá strategie vlády? To si opravdu někdo myslí, že když se v neděli zavře tak se omezí pohyb lidí? Ti prostě budou muset nakupovat v sobotu nebo jindy a obchody budou plnější.

Bude společnost naštvaná na staré lidi...?

26.October » blog.idnes.cz
Díky neschopnosti naší vlády máme možnost žít v zemi, kde je nejvíce nemocných koronavirem a nejvíc úmrtí na sto tisíc obyvatel na světě. Nikde ovšem nevidím mrazící boxy v ulicích či kopače hromadných hrobů. Co se to děje?

Prymulova hroší kůže se zelené gumy

23.October » blog.idnes.cz
Neodstoupím! Nikdy...! Babišův žák plukovník "zelená guma" Prymula si oblékl neprůstřelnou vestu z hroší kůže a zakopal se v obranné pozici. Jeho drzost a papalášká arogance mu dodávají střelivo. Lži palí na všechny strany....

Prymula a Faltýnek. Hladová papalášská prasata...?

23.October » blog.idnes.cz
Musím přiznat, že se mi tomu vůbec nechce věřit. Blesk je bulvár. Jsou fotografie z dnešní noci opravdu autentické? Vyšehrad. Kolem půlnoci. Z restaurace Rios, která má být tou dobou zavřená vychází plukovník - hlavní zavírač.

Byla bitka na Staroměstském náměstí vyprovokována policií?

20.October » blog.idnes.cz
Kolem protirouškové demonstrace aktivistů a "bojovníků za svobodu" HON vytuněné přítomností stovek fotbalových chuligánů, kteří na akci přijeli z celé republiky se začínají objevovat spekulace. Což není zase takové překvapení....
Slávek Popelka - Bývalý politický vězeň, disident, antikomunista
Pavla Foglová - Překladatelka
Hana Doupovcová - politik - ČSSD
Dana Němcová - Česká psycholožka
Zdeněk Hazdra - Historik

Tato informační stránka o Zdeněk Bárta zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zdeněk Bárta" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes