15
new stories - click to show

Zdeněk Bárta

Related to

Je konvicový revolucionář Bašta debil?

16.March » blog.idnes.cz
Tedy zastarale slabomyslný člověk? Prezidentský kandidát SPD opět u svých voličů zabodoval. Jako poražený už nemůže odvolat vládu a tak to vymyslel jinak. Zničí vládu s pomocí lidu protestní akcí. Lid má vypínat a zapínat konvice.

Je útok na symbol naší pomoci Ukrajině bojem proti chudobě?

12.March » blog.idnes.cz
Dav dezolátních chcimírů zaútočil na budovu Národního muzea s úmyslem sundat ukrajinskou vlajku. Zákony platí pro všechny a policie konala dobře svou práci. 18 "bojovníků proti chudobě" bylo zatčeno. Co vůbec chtějí ti lidé?

" Už mám těch starostí o důchodce plný zuby"

4.March » blog.idnes.cz
"Pořád jsem to nějak bral, ale toto už je moc. Nedělejte z nich chudinky. Růst důchodů je rychlejší než růst mezd. Důchodci nemají hypotéky, nemají malé děti, které se školní výbavou a oblečením stojí plno peněz..."

Projedí dnešní důchodci dětem budoucnost?

28.February » blog.idnes.cz
A pochopitelně i nám ostatním. Mají zbýt na nás kdo jdeme do důchodu za 10, 20 či více let jen dluhy a problémy s financováním našich důchodů? Pořád čtu jak si důchodci své důchody zaslouží. Jak celý život dřeli. A co my? My ne?

Pomník Sovětské armády má zmizet v bedně pro Putina, přeje si iniciativa

25.February » iRegiony Impuls
Občanská iniciativa Za odstranění pomníku nazvaného Čest a sláva Sovětské armádě v Jiráskových sadech v Litoměřicích v sobotu u tohoto pomníku uspořádala veřejné shromáždění, kterého se zúčastnilo více než 100 lidí. Hlavním cílem iniciativy je, jak …

Jiří Rusnok podpořil Pavla - Babiš je chaos.

26.January » blog.idnes.cz
Různé osobnosti či "osobnosti" se vyjadřují k prezidentské volbě a je celkem zajímavé či spíše smutné jak málo výrazných osobností máme. Bývalý premiér "zemanovské" úřednické vlády a guvernér ČNB Jiří Rusnok je jednou z nich.

Smrt šikanisty (učitele)

21.January » blog.idnes.cz
Nebo smrt učitele (šikanisty)? První nadpis je pravdivější. Zoufalý ponižovaný mladý kluk zahnaný do kouta zabil šikanistu, který byl jeho učitelem. To byl pravý důvod proč zaútočil. Nic jiného. Případy šikany končí často naopak.

Nevoliči "menšího zla" nakonec pomohou jen k vítězství "většímu zlu". Spokojeni?

19.January » blog.idnes.cz
Volíme. Čas se rozhodnout. Je velmi relativní někoho označit za menší či větší zlo. Každý může už pouze dva kandidáty vnímat a hodnotit úplně jinak. Možnost A nebo možnost B. Už se nedá nikam uhnout jako v 1.kole. Dá? Nevolit?

Flanelová pozitivní revoluce

18.January » blog.idnes.cz
Nebude se tím tajit. Byl jsem připraven jít volit tak, aby se prezidentem nestal Babiš. Kohokoliv. Do druhého kola se dostal Pavel. Nikdy předtím jsem ho neviděl a nevěděl jsem co je jako člověk zač. Další bezvýrazný panák?

N + F + H = 1 295 697 hlasů. Kdo je získá?

17.January » blog.idnes.cz
Oba soupeři Pavel a Babiš získali v prvním kole skoro stejný počet hlasů. Nyní se bojuje o to kdo získá hlasy ostatních kandidátů. Mobilizovalo se již v prvním kole a výsledkem byla rekordní účast voličů. Už není kde moc brát.

Babiš vede?! Tak to zase zvedne důchody!

14.January » blog.idnes.cz
Sledujete volby, zeptal se venkovský děda. Ano. Odpověděl jsem. Sčítání je v polovině a vede Babiš před Pavlem. Děda byl spokojený a "moudře" řekl: "Tak to zase zvedne důchody. Voni sice říkaj, že narube dluhy. Ale to je jedno."
Pavla Foglová - Překladatelka
Slávek Popelka - Bývalý politický vězeň, disident, antikomunista
Hana Doupovcová - politik - ČSSD
Zdeněk Hazdra - Historik
Dana Němcová - Česká psycholožka

Tato informační stránka o Zdeněk Bárta zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zdeněk Bárta" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes