15
new stories - click to show

Radek Tupý

Related to

Chcete dát do bazaru něco „zdarma, či za odvoz?“ Připravte si pevné nervy.

19.February » Seznam Médium
Darovali jste na bazaru něco zdarma, nebo za odvoz? Pak vás možná čekaly nevšední zážitky s „kupujícími“. Zážitkům hodně nahrává důvěřivost i slušnost nabízejících, tedy vlastní - blbost.

O jako ucho: Legendární Kolotoč sledovalo svého času milion lidí. Dívat se na něj můžete i nyní

9.February » Seznam Médium
Kolotoč, legendární a někdy až lehce bizarní soutěž z počátku televize Nova, která 4. února oslavila 30. narozeniny, patří možná k nejvzpomínanějším soutěžním pořadům druhé poloviny devadesátých let.

Neústupný komisař Kojak: Život mu zničily dluhy a prostitutky. Telly Savalas zemřel na rakovinu

9.February » Seznam Médium
Telly Savalas se ve svém životě rozhodně nenudil. Osud pro něho nachystal mnoho nečekaných situací, které sám leckdy nedokázal vyřešit. Své problémy řešil alkoholem, pokerem i prostitutkami. V životě se nejvíce proslavil rolí komisaře Thea Kojaka.

Past jménem kompromis

9.February » Seznam Médium
Také si žijete v domnění, že klíčovým prvkem ve vztahu je tolerance, umění se domluvit a dělat kompromisy? Tak ale dostaňte se ke kompromisu spravedlivě.

Pochválil jsem slečně kabát. Sprostě na mě spustila, ať ji neobtěžuji

9.February » Seznam Médium
Dneska už člověk nemůže skoro ani pochválit oblečení cizího člověka, aby hned nebyl za obtěžovatele. Přitom si nemyslím, že bych vypadal jako někdo, kdo má zájem dívky otravovat. Dnes už se asi přátelské chování nenosí.

Meryl Streep: Nestárnoucí a čerstvě rozvedené herečce zemřel snoubenec při natáčení filmu

9.February » Seznam Médium
Kdo by neznal Meryl Streepovou. Je to doslova živoucí legenda, která má na svém kontě desítky rolí. Některé z nich jsou doslova nezapomenutelné. Ani ona to ale neměla v životě jednoduché.

Starej fotr: Youtubový kanál bez přidané hodnoty, kde můžete sledovat obžerství obézních jedinců

9.February » Seznam Médium
Dnes může být youtuberem opravdu každý. Stačí si založit profil, najít téma, které by mohlo lidi alespoň trochu zajímat a překvapit netradičním obsahem. To se určitě povedlo youtuberovi, který si říká „Starej fotr“.

Připravovaná novela Zákona o sociálních službách

9.February » Seznam Médium
Novelizovat zákony je důležité, zejména pokud odstraňují jejich nedostatky. Připravovaná novela Zákona o sociálních službách se o to snaží, ale ne zrovna „dokonale“.

Tato informační stránka o Radek Tupý zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Radek Tupý" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes