15
new stories - click to show

Michal Bednář

Related to

Po Ventilovce přichází Němka. Pod Králický Sněžník zase vyjede parní vlak

2.July » iDNES.cz
Devět prázdninových sobot zpestří nostalgické vlaky na podorlických tratích. Novinkou je parní lokomotiva Němka, další restaurované vagony i jinak rozdělené úseky trasy do Hanušovic.

Dětem předal vysvědčení Vinnetou, přijel z westernového městečka

30.June » Brněnská Drbna
Velké překvapení zažili dnes ráno žáci z Blanenska, kterým se poštěstilo při předávání vysvědčení potkat samotného Vinnetoua. Herec Michal Bednář přijel do Jabloňan, aby se dětem ukázal v kostýmu, v němž běžně hraje ve Westernovém městečku Boskovice.

Parní vlaky budou brázdit Králicko celé léto: Cestující se mohou těšit na řadu novinek

28.June » CZeCOT
Oblíbená turistická atrakce v podobě pravidelných letních jízd historických parních vlaků se vrací i v letošním roce, a to hned s řadou novinek. Po loňském ročníku, který byl poznamenaný koronavirovou...

Host Apetýtu: Michal Bednář

18.June » ČRo Brno
Jak se chlapec z malé jihomoravské vísky stane hvězdou světových jezdeckých show? Jakou fyzickou zdatnost vyžadují kaskadérské kousky na hřbetu koně?

Parní vlaky budou opět brázdit Králicko celé letní prázdniny

Oblíbená turistická atrakce na Králicku bude fungovat celé léto. Pardubický kraj připravil pravidelné letní jízdy historických parních vlaků. Cestující se mohou těšit na řadu novinek. Po loňském ročníku, který byl poznamenaný koronavirovou pandemi...

Na Orlickoústecku v létě vyrazí na trať parní vlaky

8.June » Eulog.cz
V letošní letní sezoně budou opět jezdit každou prázdninovou sobotu na Orlickoústecku parní vlaky. Cestující přepraví lokomotivy Němka a Ventilovka. Loni turistickou atrakci omezila pandemie koronaviru, uvedlo hejtmanství v tiskové zprávě.

Parní vlaky budou brázdit Králicko celé léto. Cestující se mohou těšit na řadu novinek

7.June » InfoDnes.cz
(pardubicednes.cz) Oblíbená turistická atrakce v podobě pravidelných letních jízd historických parních vlaků se vrací i v letošním roce, a to hned s řadou novinek. Po loňském ročníku, který byl poznamenaný koronavirovou pandemií vyrazí parní vlaky...

Parní vlaky budou brázdit Králicko celé léto

Oblíbená turistická atrakce v podobě pravidelných letních jízd historických parních vlaků se vrací i v letošním roce, a to hned s řadou novinek.

Parní vlaky budou brázdit Králicko celé léto

6.June » Orlický deník
Pravidelné letní jízdy historických parních vlaků jsou oblíbenou turistickou atrakcí. V tomto roce navíc Pardubický kraj přichystal ve spolupráci s Muzeem starých strojů a technologií řadu atraktivních novinek.

Na Orlickoústecku v létě vyrazí na trať parní vlaky

4.June » Seznam Zprávy
V letošní letní sezoně budou opět jezdit každou prázdninovou sobotu na Orlickoústecku parní vlaky. Cestující přepraví lokomotivy Němka a Ventilovka.

Pokles koutku a poruchy řeči, při mozkové mrtvici jde o minuty. Důležitá je následná rehabilitace

Mozkové příhody se řadí mezi nejčastější důvody úmrtí či dlouhodobého postižení u starých lidí. Onemocnění souvisí s neschopností tepen v mozku zajistit jeho prokrvení a výživu. Velký podíl na vzniku tzv. mrtvičky má nezdravý životní styl. V České...

Nostalgie na drahách v ohrožení. Kvůli ETCS parní podívaná skokově zdraží

Lidé budou mít bezpečnější železnici. Kvůli tomu ale asi zásadně ubyde oblíbených historických jízd.

Tato informační stránka o Michal Bednář zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michal Bednář" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes