15
new stories - click to show

Michala Bartoníčková

Related to

Češi a polyamorie: chceme více lásky, nebo se vyhýbáme zodpovědnosti?

17.September » Seznam Médium
S polyamorií se v poslední době roztrhl pytel: stále více celebrit přiznává, že žije ve vztahu s vícero lidmi. Někdo už sice hodil zpátečku a uznal, že přece jen touží po klasickém soužití. Jedná se o nový typ vztahů nebo jen o dočasný módní trend?

DiCaprio jedl syrové maso a Pattinson masturboval na pláce: Na co kývli herci kvůli vysněné roli?

16.September » Seznam Médium
Herectví je bezpochyby vysněné povolání, o kterém sní spousta dívek i chlapců po celém světě. Opravdu je ale filmový svět tak pohodový a bezstarostný, jak to občas vypadá, když se člověk dívá na usměvavé celebrity procházející se po červeném koberci?

Web ministerstva zdarma upozorní na stočený tachometr nebo závady auta

21.May » Seznam Médium
Užitečný web stále většina lidí nezná. Přitom každé třetí prodávané ojeté auto má stočený tachometr, v průměru o 90 tisíc km. Obranu před podvodem při koupi ojetiny nabízí web KontrolaTachometru.cz.

Agresivita psa není o jeho charakteru, ale o lidech a podmínkách, ve kterých žije

21.May » Seznam Médium
Každý pes se narodí jako malé bezbranné mládě, roztomilé štěňátko, které chce milovat a respektovat svého pána. Pokud se pes stane agresivním, je na vině nepochopení či nadměrně tvrdé zacházení.

Česká bída v praxi. Chorvatsko opět čeká masivní nával českých turistů

21.May » Seznam Médium
Češi jsou známí svou schopností stěžovat si. Jakékoli příležitosti se chopí s radostí, ať už jde o počasí, politiku nebo ekonomiku.

Přesně před 85 lety se konala první československá mobilizace. Měla za cíl zachránit Sudety

20.May » Seznam Médium
Dne 20. května 1938 se v Československu odehrála první mobilizace od vzniku samostatného státu. Tato událost byla důsledkem květnové krize a rostoucího napětí vyvolaného nacistickým Německem.

Když cukr vládl světu: největší bitvy, zrady a statisíce mrtvých. To všechno kvůli sladkému zlatu

19.May » Seznam Médium
Povyky kolem cukru v roce 2022 nejsou nic ve srovnání s vášněmi, které vzbuzoval v průběhu dějin. Po staletí se kvůli němu válčilo a na plantážích umíraly statisíce otroků. Co skrývá historie cukru?

Víte, že lidé po celém světě splachuji do WC přes 233 miliard dolarů? Bill Gates to chce změnit!

16.May » Seznam Médium
Už pět let Nadace Billa Gatese pracuje nad inovativním způsobem splachování. Že se jeví jako hloupost? Možná ano, ale touto banalitou lidstvo každý rok přichází o 233 miliard dolaru!

Biologové přišli se zajímavou teorií o tom, k čemu doopravdy potřebujeme sex

16.May » Seznam Médium
Ve vědeckém časopise Quanta Magazine vyšla zajímavá teorie o tom, k čemu doopravdy potřebujeme sex. Jde tu o rozmnožování, potěšení nebo něco jiného?

Nejsilnější armády světa. Umístění Ruska vás překvapí

14.May » Seznam Médium
Global Firepower je web, který každoročně hodnotí vojenskou sílu zemí na celém světě. Jak se na žebříčku podepsala evropská ekonomická krize a válka na Ukrajině? A jak je na tom Česká republika?

Tato informační stránka o Michala Bartoníčková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Michala Bartoníčková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes