15
new stories - click to show

Jakub Mitas

Related to

Totožnost mrtvé ženy z Isdalu je i po více jak 50 letech záhadou

13.May » Seznam Médium
Zemřela v mrazivém prostředí v plamenech. Její smrt stále vyvolává řadu otázek, na které se jen těžko hledají odpovědi. Seznamte se s jednou z největších severských záhad.

Víno, dépéhá a zpěv - Kreslený humor na sobotu.

13.May » Seznam Médium
Sova říkala, že vyšší DPH na tištený noviny a žádný na víno je čirej populismus, protože víc lidí chlastá než čte a že je lepší něco se dozvídat než po chlastu zapomenout, i když existujou periodika, ze kterých se taky blbne.

Buňka smrti: Noční můra vězňů koncentračního tábora Dachau

13.May » Seznam Médium
Dne 29. dubna 1945 se dějiny navždy změnily, když americké jednotky osvobodily koncentrační tábor Dachau.

O chlebu s máslem a pažitkou

13.May » Seznam Médium
Byl pátek odpoledne, a já teda, že si to udělám trochu hezký. Jenomže když fakt hezký, tak by to chtělo nějaký dobrý jídlo…

Začíná nám nejzbytečnější mistrovství světa

11.May » Seznam Médium
A je to tady. Opět po roce nám začíná mistrovství světa, kde jeho mistra nebude v podstatě nikdo na světě znát.

Sebevražda v hotelovém pokoji jako módní trend konce 19. století

10.May » Seznam Médium
Mám v životě několik hříšných libůstek. Jednou z nich je pročítání dobových novin z konce 19. století. Člověk se tam dozví spoustu překvapivých informací. Docela nedávno jsem si uvědomil trochu zvláštní věc…

Co bych si rád vyřídil a zjistil elektronicky z mobilního telefonu

Nedávno jsme zde měli Tečku, kterou jsme se prokazovali ohledně testů a očkování na Covid-19. Dnes se vyvíjí eDokladovka, která má sloužit jako elektronické doklady. Já bych však šel ještě dál a přes mobilní telefon bych si rád vyřídil a zjistil víc.

„Nejmilejší dítě komunistické strany“. Co spojuje TikTok a provládní média v Číně

Americký Forbes prozkoumal několik účtů na sociální síti LinkedIn a objevil spojení mezi čínskou společností ByteDance, která vlastní populární platformu TikTok, a propagandistickými médii v Číně.

Klečela před ním na kolenou a prosila o život. Valéria Slámová přežila Mengeleho rozkaz

Andělu smrti Josefu Mengelemu si nikdo nedovolil odporovat. Ve většině případů setkání s ním bylo osudové. Mengele mnoho lidí poslal na smrt a své o tom ví i Valéria Slámová, která se s ním setkala a přežila jedno z nejhorších setkání života.

Je smrt začátek, nebo konec? Ptali jsme se umělé inteligence

Ani umělá inteligence nedokáže odpovědět na otázku, na kterou lidé hledají odpověď po celá staletí. Po několika dotazech „na tělo“, ale i chatGPT nakonec poskytl přinejmenším zajímavé odpovědi. Že by snad i umělá inteligence věřila v posmrtný život?

Zápalné a fosforové bomby. Hrozba pro vojáky i civilisty nejen v Bachmutu

Aktuální téma použití zápalných a fosforových bomb, zbraní, které již dlouho budí kontroverzi v mezinárodním společenství, a zvážíme je v kontextu aktuálního konfliktu v Doněcku.
Olga Schoberová - Česká herečka

Tato informační stránka o Jakub Mitas zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jakub Mitas" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes