15
new stories - click to show

Rock Roll

Related to

Nepravděpodobné začátky slavných: AC/DC a jejich Can I Sit Next To You Girl

Málokterá rocková kapela je tak snadno rozpoznatelná jako AC/DC s jejich typickými riffy a charakteristickým zpěvem. Než se však ke svému nezaměnitelnému zvuku dopracovali, nějakou dobu to trvalo.

Fratellis jsou čím dál divnější, poslední album zcela opouští rockovou škatulku

20.April » Seznam Médium
Kapela Fratellis ušla za svou kariéru dlouhou cestu. Těžko si představit, jak by jejich fanoušky z dob Costello Music mohla nadchnout jejich poslední deska Half Drunk Under a Full Moon.

„Nejlepší kapela, o které jste nikdy neslyšeli“

13.April » Seznam Médium
Začátek sedmdesátých let byl pro rockovou hudbu úžasná doba. Víc než kdy dříve se otevřela novým impulzům a neopakovatelný umělecký kvas dal vzniknout mnoha dodnes uznávaným kapelám. Mělo mezi ně patřit i irské trio Taste.

RECENZE – Debbie Harry se ve své autobiografii nebojí intimních momentů

5.April » Seznam Médium
Americká zpěvačka Debbie Harry se rozhodla svou úspěšnou profesní i životní dráhu shrnout v knize. Face It (česky Tváří v tvář) a psaní se ujala sama. Má potenciál zaujmout nejen její fanoušky.

Nepravděpodobné začátky slavných - Judas Priest a jejich Rocka Rolla

31.March » Seznam Médium
Některé kapely dokázaly už na prvním albu předvést hotový sound, který se pro ně stal charakteristickým. Jiné se naopak musely nějakou chvíli hledat. Mezi druhou skupinu patří i Judas Priest.

Judas Priest vystoupili na britském Bloodstocku s Glennem Tiptonem

19.August » REGIOLIST MUSIC
JUDAS PRIEST se na britském festivalu Bloodstock Open Air (15. srpna 2021) po více než dvou letech konečně vrátil na pódium, překvapivě tady s nimi zahrál i Parkinsonovo chorobou postižený, dlouholetý kytarista Glenn Tipton Vystoupení Judas Priest k…

Tachovsko opět ožívá kulturou. Láká na koncerty i výstavy

6.June » QAP.cz
Během června se můžeme vydat třeba na koncert zpěvačky Anny Gálisové na zámku v Tachově nebo na letní parket ve Stříbře, kde zahraje Rocka Rolla. Je toho ale mnohem více…

ROCKA ROLLA se loučila stylově koncertem - FOTKY!

27.December » QAP.cz
Stříbrská kaplea Rocka Rolla se se starým rokem rozloučila koncertem na Peronce. Zazpívat si s ní přišli nejenom přátelé, ale i tamní štamgasti a nevadil jim ani hluk přijíždějících vlaků.
Lucia Gažiová - Slovenská herečka, zpěvačka a skladatelka

Tato informační stránka o Rock Roll zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Rock Roll" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes