15
new stories - click to show

Adam Bartoš

Related to

Volejbalové reprezentace lákají do Zlína na federální derby i Finsko

26.May » iDNES.cz
Před rokem české reprezentační týmy ve Zlíně končily základní kolo Evropské volejbalové ligy, letos ji v hale Datart rozehrají. V sobotu je na programu atraktivní federální derby mužů, ve středu odpoledne ženské a vrcholem pak bude večerní střetnutí…

Dvě výročí: sociálně demokratická politika a invaze do Iráku

24.May » Seznam Médium
Jedno „výročí“ se týká citátu z obrázku a dění v britské Labour Party před třiceti lety. Druhé je také součástí delšího procesu a sledu událostí: pojí se s invazí do Iráku, od jejíhož začátku uplynulo dvacet let.

Automobilismus a moc

24.May » Seznam Médium
Aut je moc a automobilismus znamená moc. Co by lidé mohli v životě objevit místo tupé touhy po vozidlech?

Ivan Bartoš - zakuklený ódéesák?

24.May » Seznam Médium
Ivan Bartoš má nyní hezké výdělky coby ministr - a jistě leccos na přilepšenou, jako např. reklamu pro Facebook Meta. Jak se vlastně dostal k moci?

Nedělník Adama B. Bartoše (134) Kdo řídí českou politiku?

Onehdá jsem jel autem přes centrum Prahy. To jsem ale neměl dělat. Zácpa jako prase. Hodinu a půl jsem jel na Kavčí Hory. Co vám budu povídat. Zestárl jsem asi […] The post Nedělník Adama B. Bartoše (134) Kdo řídí českou politiku? appeared first on …

Nakupování v Bille

19.May » Seznam Médium
Nakupování v supermarketech je jedním z „uzlových bodů“ našeho režimu. Zde lze nahlédnout, v jaké společnosti to žijeme.

Nedělník Adama B. Bartoše (133) Když se řekne “reforma”…

Volby by se měly zakázat. Volební kampaň je totiž jedna velká klamavá reklama. Volební sliby jsou volební chyby. Lže se jako když se tiskne. Slibují se hory doly, modré z […] The post Nedělník Adama B. Bartoše (133) Když se řekne “reforma”… appeared…

Rychlá analýza: jak dopadnou vládní záměry z 11. 5. na různé skupiny obyvatel

12.May » Seznam Médium
Text se dívá na záměry politických kroků představené vládou 11. 5. 2023 pod názvem „Česko ve formě“. Pro různou pozici lidí ve společnosti dělá prognózu dopadů.

Nedělník Adama B. Bartoše (132) O válce světů

Po týdenní odmlce jsem opět tu. Minule jsem to z pracovních důvodů nestíhal, tak se vám to budu snažit dnes maximálně vynahradit. Přemýšlel jsem, o čem psát. Témat by se […] The post Nedělník Adama B. Bartoše (132) O válce světů appeared first on Ná…

Komu máme fandit ve sporu Mornštajnová vs Toy Box

Chce někdo vážně tvrdit, že píšící podnikatelka Mornštajnová či kreslící podnikatelka s pseudonymem Toy Box mají skutečný talent a jsou přínosem pro kulturu? Kolik peněz musejí dostat, aby daly pokoj?

A co americký imperialismus?

28.April » Seznam Médium
Můžeme buďto na vlně moci a s pohodlným větrem v zádech pronášet polopravdy a lži – anebo v zájmu budoucích generací pravdivě popisovat skutečnost a formulovat principy, které pro změnu budou platit i pro nás.

Tato informační stránka o Adam Bartoš zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Adam Bartoš" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes